Medimagazin logo

2022 Yılı 4. Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası bugün çekiliyor

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü, 2022 Yılı 4.Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası bugün saat 10.00'da gerçekleştirileceğini duyurdu
Kaynak: MEDİMAGAZİN
2022 Yılı 4. Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası bugün çekiliyor
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

MEDİMAGAZİN - Sağlık Bakanlığından dün yapılan duyuruda başvurusu ret edilenlerden ret nedenine itiraz edenlerin itirazları değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonuçları Personel Bilgi Sistemi üzerinden ilan edildiği ifade edildi.

Açıklamada kura çekilişinin bugün yapılacağı şu sözlerle duyuruldu:

"Kura çekilişi 15.12.2022 tarihinde saat 10:00 'da Bakanlığımız Bilkent Yerleşkesinde Noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Kura çekilişi Bakanlığımız YouTube kanalı (https://www.youtube.com/user/SaglikBakanligi)  üzerinden canlı olarak yayınlanacağından kuraya katılımcı alınmayacaktır.

23.11.2022 TARİHLİ DUYURU :2022 Yılı 4. Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurasına ait ilan metninde 23 Kasım 2022 Çarşamba saat 18.00 olarak yer alan son başvuru süresi 28 Kasım 2022 Pazartesi saat 18.00’ e kadar uzatılmış olup, kuraya ait ilan metni ve takvimi bu tarihe göre güncellenmiştir."

Kura sonucu yerleşenler listesi yayınlandı

İlan Metni

Münhal Kadrolar   

Yerleşenler Listesi

Noter Onaylı Sonuçlar

 

saglik bakanligi
atama kurasi
kura cekilisi
Yorum (8)
açık yok açıktan atama var,1.bölgede torpilliye sözleşme, ''mecburi'' var atayan bakanlık mağdur biz
açıktan atamaya tüm hekimlerin katılma hakkı olmalı ve atamada esas kriter hizmet puanı olmalıdır. torpilli kişi istediği hastaneye atansın diye açık olmayan yerlere açıktan atama açılıyor atanan kişi mikrobiyoloji ve biyokimya uzmanı ise tüm branş hekimleri pdc fazlası mağdur oluyor.pdc mağduruz...
19
Cevapla
Yeşil Kentte Bir Biyokimya Uzmanın Hikayesi...Biyokimya ve Mikrobiyoloji PDC Mağduriyetine Son...
torpilli zamanında para için özele geçsin şimdi yine para için devlete dönsün istediği hastanede pdc dolu olmasına yani ihtiyaç olmamasına rağmen açık yok ama açıktan atamaya kadro açılsın sonra 5.6.bölgede mecburi tamamlayan kurum içi atamaya kötünün iyisi bir yer açılırmı diye beklesin bumu adalet
22
Cevapla
pdc sadece mikrobiyoloji ve biyokimya için mi var?
kadrosu 1 olan yere bir şekilde 2. uzmanın atandığı, sonra da ikisinden de % 50 ek ödemesinin kesildiği uzmanlık dalı biyokimya ve mikrobiyolojidir. 80 branşta olmayan sadece bu iki branşa uygulanan haksızlık acilen kaldırılmalıdır. branş dernekleri̇ ve heki̇m sendi̇kalarina duyurulur.
20
Cevapla
pdc sadece mikrobiyoloji ve biyokimya için mi var?
pdc kadro sayisindan fazla uzman olduğunda ek ödemede kesi̇nti̇ olmasi durumu sadece bi̇yoki̇mya ve mi̇krobi̇yoloji̇ uzmanlik dallari i̇çi̇n yapilmaktadir, 80 branş i̇çersi̇nde sadece bu 2 branş mağdur olmuştur.
20
Cevapla
hamidcan alihan
@yeşil kentte bir biyokimya uzmanın hikayesi...biyokimya ve mikrobiyoloji pdc mağduriyetine son... sen de sıktın artık, kaç aydır aynı şeyi yazıyorsun, işine gelmiyorsa istifa et.
4
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir