Medimagazin logo

11 yıllık sağlık müdürlüğü görevinden istifa etti

Adıyaman Sağlık Müdürü Mehmet Emin Taş, görevinden istifa ederek personel ile vedalaştı.
11 yıllık sağlık müdürlüğü görevinden istifa etti
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Sağlık Müdürlüğü Salonu’nda gerçekleşen veda programında duygusal anlar yaşandı. Sağlık Müdürü Mehmet Emin Taş, konuşmasında zaman zaman duygulanarak konuşmakta güçlük çekti. Mehmet Emin Taş,’a 11 yıllık müdürlük görevindeki üstün başarı nedeniyle personel tarafından hazırlanan teşekkür plaketini Müdür Yardımcısı Nurettin Karakaya verdi.


Sağlık Müdürü Mehmet Emin Taş, tüm personeline mesai mefhumu gözetmeden yaptıkları üstün çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, helallik istedi.


Mehmet Emin Taş, konuşmasında şunları ifade etti:
“Allah’a hamd olsun bugün insanlarımızın nitelikli ve kaliteli sağlık hizmet aldığı modern sağlık tesislerine kavuşmuş bir il konumuna getirdik. Gerek birinci basamak ve gerekse 2.3 basamak sağlık hizmetlerinde ilimizin fiziki alt yapısını güçlü kılarak insan kaynağımızın hem nicelik hem de nitelik olarak artırarak erkin hizmet sunumunu hep birlikte başardık.
Yapmış olduğumuz özgün projelerle ilimizi Türkiye ölçeğinde sağlık politikalarının en iyi algılayan ve uygulayan örnek illerden biri yaptık. Bunu yaparken hep ekip ruhunu öncelikli kıldık, ben değil biz olduk. Enerjimizi hep olumlu ve ilimizin daha iyi sağlık hizmeti alması yönünde kanalize ettik. Sağlıkta dönüşüm programı kapsamında ilimizin sağlık hizmetleri noktasında yaşanılır bir kenet konumuna gelmesini hep birlikte sağladık.
Sadece yatırım bazında ilimize 300 milyon TL’lik bir yatırım kazandırdık. İnsan kaynağımızı bin 800 kişiden 5 bine çıkardık.
İlimize yeni ve modern sağlık hizmetleri kazandırdık. Hizmetin odağına insanımızı alarak hasta memnuniyetini öncelikli özveriyle hizmet ettik. Çalışan sağlık personelimizin özlük hakları noktasında hep hassas davrandık. Hak hukuk çerçevesinde hep yanında olduk. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kuruma adaptasyonu hep birlikte gerçekleştirdik.
Bu gönül huzuru içinde gözüm arkada kalmadan şevkle yürüttüğümüz sağlık müdürlüğü görevimi bırakıyorum. Sizlerden helallik istiyorum. Ben bütün haklarımı helal ediyorum. İlin yerel yönetimler noktasında sorumluluğuna talip olduk. Bu konuda da dua ve desteklerinizi bekliyor, hepiniz Allah'a emanet ediyor ve selamlarımı sunuyorum.”

11
yıllık
sağlık
müdürlüğü
görevinden
istifa
etti
Yorum (14)
Mehmet teker
Hayırlı olsun ,yıllardır devam eden kayırmacılık inşallah kendisi Ve plaketi verenle birlikte gider
0
Cevapla
hekim02
Sanki bu yapılanları cebinden yapmış gibi konuşmuş...Çok basiretli olduğunu söylemek oldukça güç... Kara kaplı defterle gezer ne dersen deftere yazar okadar...Güçlü kimselerle iyi geçinir,garibansa bişey yaptıramaz... çok yakınında olan biri olarak tam bir kukla... okadar
0
Cevapla
y.b
"fakir ama gururlu bir genç vardı " diye başlayan klasik bir türk filmi repliği vardır ya, işte zamanında sizce çok önemli olmayan ama işini yapmaya çalışan sizden çok Adıyaman'lıları düşünen zavallı bir doktor vardı. Ben hakkımı helal etmiyorum hem size hem de zamanında başhekim olan zat-ı muhtereme işte bir türkiye gerçeği daha sanki hayata geçiyor size yeni yolunuzda başarılar diliyorum tekrar hakkımı helal etmediğimi söylüyorum
0
Cevapla
uz
Eee
0
Cevapla
kazı kazancı
dr.bey allaha yakın bır arkadaş allah yuru ya kulum demiş,desene adıyaman çok şanslı belediye başkanı kazanacak,artık kim tutar adıyamanı
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir