Medimagazin logo

Yozgat Tıp Fakültesi Hastanesi'ne maddi destek

Yozgat Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne Yozgatlı hayırsever iş adamı Mustafa Koç maddi destekte bulundu
Yozgat Tıp Fakültesi Hastanesi'ne maddi destek
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

YOZGAT (İHA) - Yozgat Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne Yozgatlı hayırsever iş adamı Mustafa Koç maddi destekte bulundu.

Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Hastanesi'nin kendi binası yapılıncaya kadar Rektörlük binasında hizmet vermesi için yapılacak tadilat çalışmalarını, Yozgatlı İş Adamı Mustafa Koç üstlendi. Bozok Üniversitesi Rektörlüğü'nde yapılan protokolde bir konuşma yapan Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İnci Varinli, "İş Adamı Mustafa Koç, Tıp Fakültesi Hastanesi'nin bir an önce tamamlanarak, Yozgat halkına hizmet vermesi için tadilat çalışmalarını üstlendi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Binadaki tadilat çalışmaları tamamlandıktan sonra Ağustos ayı içerisinde hastanemizi hizmete açacağız" dedi.

İş Adamı Mustafa Koç ise, babasının kısa bir süre önce vefat ettiğini belirterek, "Rektörümüzün vesilesiyle hastanemizin bir an önce tamamlanması için babamın adına söz verdim. Binada tadilat çalışmalarına başlıyoruz. İnşaat önümüzdeki hafta başlayıp, 2 ay içerisinde tamamlanacak" şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından inşaat protokolü imzalandı.

yozgat
tıp
fakültesi
hastanesi'ne
maddi
destek
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir