Medimagazin logo

Yaralı binbaşının doktoruna yazdığı not, milyonları gözyaşına boğdu

Ankara saldırısında yaralanan Binbaşı Serdar Asuk hastanede yatan en ağır yaralılardan biri olarak dikkat çekerken bu öğlen saatlerinde doktoruna yazdığı not ile de milyonları gözyaşına boğdu.
Yaralı binbaşının doktoruna yazdığı not, milyonları gözyaşına boğdu
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

AÜ Rektörü Prof. Dr. İbiş, İnönü Bulvarını Dikmen Caddesi'ne bağlayan Merasim Sokak'ta, önceki gün askeri servis araçlarının geçişi sırasında meydana gelen bombalı saldırıda yaralanan ve Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi'nde tedavisi sürdürülen Binbaşı Asuk'u ziyaret etti. 

Ziyaretin ardından açıklama yapan Rektör İbiş, Binbaşı Asuk'ta kafa ve vücut travması olduğunu söyledi. 

Asuk'un kırıklarının olduğunu ve bir gözünde travması bulunduğunu belirten İbiş, "Göz, şu anda kapalı olduğu için ne kadar görebiliyor ya da göremiyor bilinmiyor. Şu anda tedavisi reanimasyon (yeniden canlandırma) şeklinde devam ediyor" dedi. 

Binbaşı Asuk'un tüm ağrı ve acılara rağmen çok nazik biri olduğunu anlatan İbiş, "Konuşamadığı için bana teşekkürlerini, kağıda 'TŞK' yazarak verdi" diye konuştu. 

İbiş, kendi Twitter hesabından da "Bombalı saldırı yaralılarını İbn-i Sina Hastanemizde ziyaret ettik. Konuşamayan bir yaralının duygu dolu teşekkürü" notuyla, söz konusu teşekkür yazısını paylaştı. 

yaralı
binbaşının
doktoruna
yazdığı
not
milyonları
gözyaşına
boğdu
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir