Medimagazin logo

Yaptıkları sahte alkolden zehirlendiler, hastaneyi birbirine kattılar

Antalya'nın Alanya ilçesinde, evde yaptıkları sahte içkiden rahatsızlanarak Manavgat Devlet Hastanesi'ne getirilen Ökkeş Ö. ve oğlu Mustafa Ö., tedavileri sırasında sağlık çalışanlarına saldırdı.
Kaynak: DHA - Mithat ABAKAN
Yaptıkları sahte alkolden zehirlendiler, hastaneyi birbirine kattılar
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Antalya'nın Alanya ilçesinde Ökkeş Ö. ve oğlu Mustafa Ö., önceki gün evde hazırladıkları içkiden içtikten sonra rahatsızlandı. Özel bir hastaneye götürülen baba ile oğlu, iddiaya göre hastanenin ücretli olması nedeniyle Manavgat'a gelmek istedi.Sabah saatlerinde Manavgat Devlet Hastanesi'ne getirilen baba ile oğlunun tedavilerine acil serviste başlandı. Burada baba ile oğlu önce sağlık çalışanlarına küfretti, ardından güvenlik görevlisi Mehmet Evren'i darbetti.

Sağlık görevlilerince 'beyaz kod' verilmesiyle olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Güvenlik görevlileri ve polis ekiplerince hastaneden çıkarılan baba ile oğlu polis merkezine götürüldü. Polis merkezinde işlemleri tamamlanan şüpheliler, bugün sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edildi. Bu arada Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilen Mehmet Evren'in sağ elmacık kemiğinde kırık olduğu ve tedavisinin yoğun bakım servisinde sürdüğü belirtildi.

antalya
sağlık çalışanları
sahte içki
alanya
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir