Medimagazin logo

Vefat eden sendika üyesinin ailesine sigorta ödemesi

Sağlık Sen Çanakkale Şubesi yetkilileri, trafik kazasında hayatını kaybeden üyesinin ailesine sigorta ödemesi yaptı.
Vefat eden sendika üyesinin ailesine sigorta ödemesi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Sağlık Sen Çanakkale Şube Başkanı Suat Özen, Lapseki Devlet Hastanesinde hemşire olarak görev yaptığı sırada, askerde olan eşi Emre Aydın'ın yemin törenine giderken geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Hülya Aydın'ın ailesine 15 bin liralık kaza sigortası ödemesi yaptığını söyledi.

Özen, Aydın'ın bir bankadan ferdi kaza sigortası yaptırdığını belirterek, "Bu acı keşke hiç yaşanmasaydı. Camia olarak üzüldük, lakin ateş düştüğü yeri yakar. Bu para, bu acıya derman olamaz" dedi.

Sağlık Sen'in tüm üyelerini kaza sigortası yaptırdığını dile getiren Özen, şöyle konuştu:

"Sendikamız tüm üyelerine hayatın olağan akışı içinde yaşanabilecek kazalar karşısında belli ölçüde destek olmak amacıyla ferdi kaza sigortası yaptırmıştır. İhtiyaç duyulmasını hiçbir zaman arzu etmesek de hepimizin başına gelebilecek bu kazalar karşısında, gerek üyelerimize gerekse acısını paylaştığımız Hülya Aydın'ın geride kalan ailesine destek sağlamak açısından sigortayı önemli bir hizmet sayıyoruz."

vefat
eden
sendika
üyesinin
ailesine
sigorta
ödemesi
Yorum (1)
Frankie Bellevan
sağlık sen bu yaptığınıza bir diyeceğim yok. ama keşke hayatta olan sağlık çalışanları için de partizanlığı bırakıp gerçekten birşeyler yapsanız. artık hatırlanmak için üyelerinizin ölmesi mi gerekiyor? bu vesileyle kazada hayatını kaybeden hemşire kardeşimize allahtan tekrar rahmet diliyorum.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir