Medimagazin logo

Üst geçitten düştü! İlk müdahaleyi yoldan geçen doktor yaptı

Şişli Maçka Demokrasi Parkı üst geçidinden yola düşen kişi ağır yaralandı. Yaralıya ilk müdahaleyi yoldan geçen doktor yaptı. Yaralı, ambulansla Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.
Kaynak: DHA - Hasan Yıldırım - Özgür Eren
Üst geçitten düştü! İlk müdahaleyi yoldan geçen doktor yaptı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Olay, Şişli Maçka Demokrasi Parkı’nda saat 08.30 sıralarında meydana geldi. Maçka Parkı üst geçidinden bir kişinin düştüğünü görenler durumu güvenlik ekibine bildirdi. Olay yerine ambulans, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Yaklaşık beş metrelik üst geçitten yola düşen kişiye ilk yardımı yoldan geçen doktor yaptı.

Ağır yaralanan kişi, ambulansla Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Kaza nedeniyle Kadırgalar Caddesi bir süre trafiğe kapandı. Yaralının hastaneye kaldırılmasının ardından yol trafiğe açıldı.

Olay sırasında yoldan geçmekte olan bir kişi, "Güvenlik arkadaşlar görmüş. Burada doktor hanım vardı. İlk müdahaleyi o yaptı. Daha sonra ambulans geldi. Yaralı hastaneye sevk edildi" dedi

şişli
maçka demokrasi parkı
üst geçit
doktor
ilk müdahale
Yorum (2)
Dr. Nazmi Kurtaş
Acil müdahale için gerekli teçhizatınız var mıydı hekim bey, sorusundan korkmayacağız artık! Yine eskisi gibi cesurca, açılın, ben doktorum, diyebileceğiz. Bugüne kadar yollarda kurtardığım onlarca insanın kulakları çınlasın.
9
Cevapla
Sümbül Ağa
Dr. Hanım, sizi az sonra bahsedeceklerimden Allah korumuş. Zira: süs havuzunda boğulma mıydı elektrik çarpması mıydı; Olaydan habersiz kahvede oyun oynayan meslektaşımıza savcılıktan görevi ihmal şüphesi ile ifadeye davet yazısı gelmiş olup herkesçe bu "hatırlanır". Ve dahi, "Bizim vergimizle maaş alıyorsunuz, tabi ki müdahale edeceksiniz: yoksa seni/sizi kameraya çekip savcıya ve tüm Türkiye ye şikayet ve rezil edeceğim" den de korunmuşsunuz. Sayın hocam: çok geçmiş olsun. Yaralıya da: bu mübarek kandil günü ve gecesi Yaradan dan acil şifalar dilerim. Ve dahi ey cemaat-i medimagaziyyyyyn: kandiliniz mübarek olaaaaa Vesselam.
10
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir