Medimagazin logo

Üniversite Hastaneleri Birliği'nden Maliye Bakanlığına ziyaret

Üniversite Hastaneleri Birliği (ÜHB) Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı İsmail İlhan Hatipoğlu'nu ziyaret etti.
Üniversite Hastaneleri Birliği'nden Maliye Bakanlığına ziyaret
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

İSTANBUL-ÜHB’den yapılan açıklamaya göre, Birlik Başkanı İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Nuri Aydın ile birlikte birlik üyesi üniversite rektörlerinden oluşan heyet Bakan Yardımcısı İsmail İlhan Hatipoğlu’na ziyaret gerçekleştirdi. ÜHB heyeti tarafından birlik faaliyetleri hakkında Bakan Yardımcısına ayrıntılı bir sunum gerçekleştirilen ziyarette, Üniversite Hastaneleri için şu ana kadar yapılan iyileştirmeler için Bakan Yardımcısı Hatipoğlu’na teşekkür edilirken yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

 27 Temmuz tarihinde gerçekleşen ziyarete Birlik Başkanı İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Nuri Aydın, İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Ak, Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. Cahit Güran, Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, Bakırçay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Berktaş, ÜHB Genel Sekreteri Prof. Dr. Haluk Özsarı ve İÜC Hastaneler Genel Direktörü Dr. Yılmaz Keskindemirci’nin yanı sıra Hazine ve Maliye Bakanlığı Kamu Mali Yönetim ve Dönüşüm Genel Müdür Yardımcısı ve SGK Yönetim Kurulu Üyesi Celalettin Sıvacı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı yetkilileri katıldı.

 

universite hastaneleri birligi
Yorum (1)
söylenecekçokşeyvar
üniversite hastanelerinde yök kadrosunda çalışan uzman doktorun, sağlık bakanlığı yeni mezun pratisyen doktordan düşük maaş aldığı için teşekkür etmişlerdir :) teşvik konusunda da aynı ildeki yök ve s.b. hastanelerinde 10 kat ve daha fazlası fark için de plaket vermişler. tebrik ederim devam :)
4
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir