Medimagazin logo

Üç doktorun 'öldü' dediği mahkum otopsiden önce uyandı!

İspanya'da bir mahkum, 3 farklı doktorun tarafından öldüğüne karar vermesinin ardından, kaldırıldığı hastanenin morgunda uyandı.
Üç doktorun 'öldü' dediği mahkum otopsiden önce uyandı!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

BBC Türkçe'nin aktardığına göre, Austrias bölgesinde yaşanan olayda, Gonzalo Montoya Jiménez adlı mahkum, otopsi yapılmasından saatler önce bilincini geri kazandı. Ailesine göre Jiménez'in bedeni uyanmadan önce otopsiye hazır edilmesi için işaretlenmişti.

Mahkumun Oviedo kentindeki bir hastanedeki yoğun bakım ünitesinde gözlem altında tutulduğu belirtildi. Hastane kaynakları Jiménez'de yaşananın bir katalepsi vakası olabileceğini söyedi. Katalepsi vakalarında insanların hayati göstergeleri fark edilemeyecek kadar yavaşlıyor. Ancak bu iddia henüz doğrulanmadı.

Jiménez'in 'ölümü' hapishanedeki üç deneyimli doktor tarafından da onaylandı ve doktorlar daha sonra Jiménez'i otopsi yapılması için morga yolladı. Jiménez daha sonra bölgesel başkent Oviedo'daki Adli Tıp Enstitüsü'ne götürüldü.

otopsi
i̇spanya
mahkum
Yorum (2)
Ekin
PrisonBreak
6
Cevapla
yorumzede
Sayın editör hani size yorum yolluyoruzya yayınlansın diye en azından 3x1 yayınlasanız sabah öğle akşam...Emeğe saygı lütfen.Siz yayınladığınızda haber gündemden düşmüş olabiliyor...
11
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir