Medimagazin logo

Tekneyle denize açılan 2 doktordan biri hayatını kaybetti / VİDEO

Yalova'nın Çınarcık ilçesinde tekneyle denize açılan 2 doktor ve 1 santral görevlisinin bulunduğu tekne alabora oldu. Denize düşen bir doktor hayatını kaybetti, 2 kişi ise vatandaşlar tarafından kurtarıldı.
Tekneyle denize açılan 2 doktordan biri hayatını kaybetti / VİDEO
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

 Edinilen bilgiye göre, Yalova Özel Atakent Hastanesi’nde görev yapan Nörolog Uzman Dr. Murat Albas, beyin cerrahı Uzman Dr. Tolga Kaplan ve aynı hastanenin personellerinden İlker Başkan balık avlamak için Çınarcık ilçesine giderek bir tekneyle açıldılar. Bir süre balık avlayan doktorların bulunduğu tekne bilinmeyen bir nedenle alabora oldu. Havanın kararması nedeniyle yardım çağrılarını fark eden çevredeki diğer teknelerde bulunan vatandaşlarca denizden çıkartılan nörolog Uzman Dr. Murat Albas ve hastane santral görevlisi İlker Başkan deniz kenarına çıkartılırken sulara gömülen beyin cerrahı Uzman Dr. Tolga Kaplan kurtarılamadı. Bir süre sonra bulunarak Çınarcık Devlet Hastanesi'ne kaldırılan doktor Kaplan'ın kalbinin durduğu yapılan müdahalelere rağmen hayata döndürülemediği öğrenildi.

  

Hayatını kaybeden Dr. Tolga Kaplan'ın cenazesi ambulansla çalıştığı hastaneye getirildi. Kazanın şokunu üzerinden atamayan Uzman Dr. Murat Albas ise hastane personeli tarafından sakinleştirildi. Olayı duyarak hastaneye akın eden Dr. Kaplan'ın yakınları ve mesai arkadaşları ise gözyaşlarına boğuldu.

tekneyle
denize
açılan
2
doktordan
bir
hayatını
kaybetti
/
vi̇deo
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir