Medimagazin logo

Taburcu olan hastalara bakandan sürpriz ziyaret

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, yeni taburcu olan bazı hastaları evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.
Taburcu olan hastalara bakandan sürpriz ziyaret
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol


Kentte çeşitli programlara katılan Bakan Müezzinoğlu, geçen hafta ağaçtan düşerek yaralanan ve tedavisinin ardından kısa süre önce taburcu olan Sedat Bozkurt'u Atatürk Caddesi'ndeki evinde ziyaret etti.

AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar ve beraberindekilerle Bozkurt'a geçmiş olsun dileklerini ileten Bakan Müezzinoğlu, aile üyeleriyle sohbet etti.

Bakan Müezzinoğlu, 5 gün önce bebekleri dünyaya gelen Eda ve Eren Gül çiftini de Sarıçam ilçesi Kozan Caddesi'ndeki evinde ziyaret etti. Müezzinoğlu, Mehmet Ekrem adı verilen bebeğe altın taktı.  

Aile üyeleriyle bir süre görüşen Müezzinoğlu, evin önünde bekleyen bir engelliyle de sohbet etti.

Bakan Müezzinoğlu son olarak bir süre önce hastaneden taburcu olan İhsan Yalnızsam'ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

taburcu
olan
hastalara
bakandan
sürpriz
ziyaret
Yorum (2)
4 HARFLİ
Bakanlıktan aldığımız duyumlara göre bakanlıktaki bürokratlar yeni bakanımızın sözünü pek dinlemediği için ,bakanımız ,vaktini Ankara dışında seyehat ve ziyaretlerle geçiriyormuş..
0
Cevapla
Bedrettin alyamaç
doktorlarında ahvalini öğrenmek için doktorların evini ziyaret edin lütfen.......çaliştikları kötü şartların ailelerini nasıl etkilediklerini görün lütfen................
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir