Medimagazin logo

Sponsor Medical Park, doktorlar Acıbadem'den olunca...

Medical Park Hastaneler Grubu, Galatasaray'ın erkek ve kadın basketbol takımları ile kadın voleybola sponsor olmaktan vazgeçiyor.
Kaynak: HABERTÜRK
Sponsor Medical Park, doktorlar Acıbadem'den olunca...
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol


Sarı-kırmızılı kulüpte kırmızı alarm verilmiş durumda. Galatasaray, amatör branşlarda büyük bir krizin içine düştü. Medical Park Hastaneler Grubu, erkek basketbola seneliği 6.5 milyon Euro'dan 4 yıllığına sponsor olacaktı. Yani toplamda 27 milyon Euro'luk destek gelecekti. Kadın basketbola ise senelik 2.2 milyon Euro'luk katkı yapacak olan grup, kadın voleybola da yıllık 3 milyon Euro'luk kaynak aktaracaktı.

Fakat tüm sponsorluklardan vazgeçilmek üzere. Bunun sebeplerinden biri ise “Galatasaray Futbol Takımı'nın sağlık heyetini Acıbadem doktorlarının oluşturması” Yılda 11.7 milyon Euro'luk geliri yanmak üzere olan sarı-kırmızılı yönetim ise Medical Park'ın sponsorluktan vazgeçmek üzere olması nedeniyle zor bir dönemden geçiyor.

ÇÖZÜM ARANIYOR
Sarı - kırmızılı kulüp bu duruma acil bir çözüm bulmaya çalışıyor. Galatasaray Basketbol Şubesi Sorumlusu Hakan Üstünberk konu ile ilgili olarak "Böyle bir durum var, arkadaşlarımız görüşmelerini sürdürüyor. Medical Park'tan yıllık ne kadar gelip gelmediğini tam bilmiyorum ancak dediğim gibi çalışmalar sürüyor. Gerekli olan şey yapılacak" dedi.

sponsor
medical
park
doktorlar
acıbadem'den
olunca...
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir