Medimagazin logo

Skandal 'ameliyat treni' görüntüleri!

ADAPAZARI’nda 2 yıl önce hizmete giren 400 yataklı Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çocukların ’Trencilik oyunundaki’ gibi peş peşe sıralanan 3 hasta tekerlekli sandalye ile arka arkaya birbirlerine tutunarak ameliyathane asansörüne götürülürken görüntülendi. Bir hasta yakını tarafından görüntülenen hasta sevki ile ilgili hastane yönetimi araştırma başlattı.
Kaynak: HÜRRİYET
Skandal 'ameliyat treni' görüntüleri!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin 3’ncü katından alınan göz ameliyatına alınacak 3 hastayı ameliyathanenin bulunduğu kata götürmekle görevlendirilen hastabakıcı hastaları tekerlekli sandalyeye oturttuktan sonra arka arkaya sıraladı, çocukların ’Trencilik oynaması’ gibi birbirlerini itmesini isterken en arkadaki arabayı itmesini istedi.


Asansöre kadar süren ilginç hasta nakli yöntemi bir hasta yakını tarafından cep telefonu ile görüntülendi.Ameliyat ardından aynı yöntemle nakledilen hastaların yakınları bu duruma tepki gösterirken, hastabakıcı "Ne yapayım tek başımayım" dedi.Hastane yetkilileri, görüntüleri izledikten sonra böyle bir hasta naklinin olmaması gerektiğini belirterek konunun araştırıldığını, gerekenin yapılacağını bildirdi.

skandal
'ameliyat
treni'
görüntüleri!
Yorum (10)
asım
oooo hastane yetkilileri bunu basından okuyarak öğrenecek, öğrendiktens sonra araştırma başlatacak ise zaten kokuşmuşluk var.kardeşim hastaneye hiç mi gelmiyorsunuzki hastaların ne yediğinden nasıl tedavi gördüğünden haberiz yok.
0
Cevapla
ahmet ak
Güldüğüm yer hastane yetkililerinin soruşturma(!) başlatmış olması.Açıkcası neremle güleceğimi şaşırdım..Hastane yöneticileri(!) muhtemelen mars ta yaşıyorlardı yere yeni tenzil buyurdular ve rezalet(!) karşısında dondular kaldılar.
0
Cevapla
Ahmet Bozdoğan
Ne güzel olmuş.Ameliyat öncesi gülmüş ,eğlenmişler,stresleri bir nebze azalmışdır.Bunu şikayet eden bir halt ettiğini zannediyordur.Bunu kaale alana bir şey demiyorum.
0
Cevapla
surgeon
daha önce bu sitede bir ameliyat videosu vardı..meme kanserli bir kadın ameliyat öncesinde doktoru ile birlikte üzerinde ameliyat önlüğü ile çılgınca dans ediyordu...bu görüntü de ne var anlamıyorum...bu kadar küçük şeyleri büyütmeye ne gerek var
0
Cevapla
m.a
burası sakarya çok normal ee nede olsa ADAPAZARI MERKEZ KAFASINA GÖRE HERKES.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir