Medimagazin logo

Sinop Genel Sekreterliğine hemşire atandı

Kaynak: MEDİMAGAZİN
Sinop Genel Sekreterliğine hemşire atandı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

İstanbul Sağlık Müdürü Prof.Dr.Ali İhsan Dokucu'nun Kamu Hastaneler Kurumu Başkanlığına atanmasının ardından genel sekreterliklerdeki değişim devam ediyor.

Son olarak Sinop Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine Hemşire Serpil Kaymaz atandı. Serpil Kaymaz böylece Genel Sekreterliğe atanan ilk hemşire oldu. Hemşire Serpil Kaymaz daha önce İstanbul Sağlık Müdürlüğü Sağlığın Geliştirilmesi Şube Başkanlığında görev yapıyordu.

sinop
genel
sekreterliğine
hemşire
atandı
Yorum (75)
ihsan
muhahahahahahha, yakında hasta bakıcıdan da çıkar bir tane
0
Cevapla
alp akat
Kamera şakası heralde..
0
Cevapla
Frankie Bellevan
hayırlı olsun. genel sekreter hanıma başarılar dilerim. doktor sekreterlerin bir hayrını göremedik. genel sekreter hanımın da tüm sağlık çalışanlarına faydasından geçtik,zararı olmasın yeter.
0
Cevapla
şahin öztürk
Haber muhtemelen yanlış anlaşılacak..Yorumları şimdiden görebiliyorum..Hemşire arkadaşım muhakkak 4 yıllık bir fakulteyi bitirmiştir..Eğer söylediğim gibiyse ki muhtemelen öyledir genel sekreter olabilir...
0
Cevapla
erol akgün
sayın kurum başkanının takdiri ama, yanlış bir atama, kesinlikle hemşire filan olduğu için değil. 'Tanıdık olsun da kim olursa olsun' mantığı ile hareket edilmiş gibi görünüyor. Bu ise yenilikçi bir yönetim anlayışı değil, önceki ekibin mantığı. Sayın Kurum Başkanı gibi donanımlı birinin reformcu olmasını beklerdim. Ne yazık ki yanlış yapılmıştır.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir