Medimagazin logo

Sağlık Sen'den tayini çıkan doktora plaket

Sağlık-Sen Cizre Temsilciliği, başka bir ile tayini çıkan Patoloji Uzmanı Doktor Nurgül Doğru'ya başarılı çalışmalarından dolayı plaket verdi.
 Sağlık Sen'den tayini çıkan doktora plaket
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Cizre'de 7 yıldır görev yapan Doktor Doğru için Devlet Hastanesi Konferans Salonu'nda veda programı düzenlendi. Etkinlikte, Sağlık-Sen İlçe Temsilcisi Sabgatullah Anmal, doktor Doğru'ya hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi bundu.

Anmal, burada yaptığı konuşmada, ilçede 7 yıl boyunca büyük bir özveri ile çalışan Doğru'ya vermiş olduğu üstün hizmetinden dolayı teşekkür etti. Hastaneden ayrılan bütün doktor ve sağlık personellerinin bu tür organizasyonlarla uğurlanmayı hak ettiğini kaydeden Anmal, "7 yıl boyunca görev yapan değerli doktorumuz Nurgül Doğru buraya gelirken görev süresini doldurma hesabı yapmadı. Bu yüzden de böyle anlamlı bir törenle uğurlanmayı hak etti" dedi.

Patoloji Uzmanı Doğru da  Cizre'de hizmet vermekten dolayı büyük bir mutluluk ve gurur yaşadığını kaydetti.
 

sağlık
sen'den
tayini
çıkan
doktora
plaket
Yorum (1)
uzm
bir doktorun mecburisi egeye, başka doktorun mecburisi güneydoğunun bir ilçesine çıkıyor.. her iki doktorada performans yap ve para kazan deniyor.. güneydoğudaki hastanenin borcu, işten anlamaz idarecileri yüzünden o kötü şartlarda çalışan eşini çocuğunu bırakıp çalışan doktor döner dahi alamıyor.. ama egedeki doktor dönerinide gayet güzel alıyor, ailesinide yanına getiriyor.. her yer için aynı şey geçerli değil ama, eğer bir doktoru mecburi hizmet için şırnağa, hakkariye , iğdıra , karsa gönderiyorsanız, o doktorda oraya gidip çalışmayı göze aldıysa lütfen o doktora birde performans sormayın, hasta yoksa adam ne yapsın, zaten hayatı zehir olmuş bari maddi olarak tatmin olsunda geçirdiği iki yıl boşa gitmesin.. doktor hanım muhtemelen maddi olarak rahattı kaldı, doğuda uzmanı yandalcısı çoğu yerde aile hekımınden daha az para alıyor.. sadece akıl ve mantığa uygun işler yapın...
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir