Medimagazin logo

Sağlık memuru uyuşturucu taciri çıktı!

Gaziantep merkezli 4 ilde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda aralarında bir sağlık memurunun da bulunduğu 1'i kadın 7 kişilik suç örgütü çökertilirken, 30 kilogram eroin ele geçirildi.
Kaynak: Habertürk
Sağlık memuru uyuşturucu taciri çıktı!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin uyuşturucuyla mücadele kapsamında yaptığı

operasyonlar çerçevesinde İstanbul Emniyet Müdürlüğü ile eş zamanlı olarak Gaziantep, İstanbul, Hatay ve Van'da operasyon düzenledi. Operasyonda Reşat G. (48) liderliğinde uyuşturucu ile bağlantısı olduğu tespit edilen Cevdet B. (45), Naim B. (43), Duran S. (47), Hasan D. (43), Filiz A. (30) ile İstanbul'da bir devlet hastanesinde memur olduğu öğrenilen Mehmet O. (41) yakalanırken, 29 kilo 705 gram eroin maddesi ele geçirildi. Zanlılardan Mehmet O.'nun memur olduğu için polis kontrolünden daha rahat geçeceği düşüncesiyle uyuşturucuyu kendi otomobilinde taşıdığı öğrenildi. Mehmet O.'nun otomobiliyle Van'dan İstanbul'a ve ardından yurtdışına göndermeyi planladığı uyuşturucu Gaziantep il merkezinde ele geçirildi.

Şebeke üyeleri emniyetteki sorgularının ardından 'Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, örgüt faaliyetleri çerçevesinde uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.

sağlık
memuru
uyuşturucu
taciri
çıktı!
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir