Medimagazin logo

Sağlık Bakanı Yalova'ya 400 yataklı hastane temeli atacak mı?

Yalova Belediye Başkanı seçilen CHP'li Vefa Salman, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ile birlikte halka seslendi.
Sağlık Bakanı Yalova'ya 400 yataklı hastane temeli atacak mı?
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

İnce, sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye, "Sözünüzü tutun" diye çağrı yaptı. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ise, "Bu Yalovalıların başarısıdır" dedi.


Tezahüratlar altında toplantının yapılacağı yere gelen CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ve Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, halkı selamladı. İnce, seçim döneminde Yalova'ya yatırım sözü veren Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye seslenerek, "Bu seçim sürecinde Yalova'da sözler verdiler. Bursa Büyükşehir Belediyesi pazarın üstünü kapatacaktı. Hem kendisi, hem de başbakan söz verdi. Benim görevim verilen sözlerin takibini yapmaktır. Şimdi sesleniyorum. Siz yalancı değilseniz eğer, gelin o pazarın üstünü kapatın. Eğer Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı kapatmazsa ben CHP'li belde belediyelerine kapattıracağım. Yine Sağlık Bakanı Yalova'ya 400 yataklı Hastane temeli atacaktı. Sen yalancı değilsen gel o hastanenin temelini at. Muharrem İnce'nin diline düşme. Ey Melih Gökçek, seçim iptal olunca Yalova'ya çadır kuracağım dedin. Mahmudiye'ye gitmiş, orada CHP farkla almış. Keşke Yalova'ya da gelseydi. Ona Yalova'ya gitme, oy kaybederiz demişler. Ama söz verdi, Yalova'ya park yapacaktı. Çadırı kuramadın, parkları kur. Eğer 10 park kurarsan o parklardan birisine senin ismini verdireceğiz" dedi.

sağlık
bakanı
yalova'ya
400
yataklı
hastane
temeli
atacak
mı?
Yorum (2)
ahmet pekmal
cevap basit tabi ki atılmayacak..Başbakandan olmayana su bile yok..buna alışacaksınız..Bush un dediği gibi ya bendensiniz yada düşmansınız..
0
Cevapla
Aras
Bakanın yapması gereken ilk şey temel atmak değil, Döner ve Ek Denge Tazminatı alamayan ve mağdur ettiği Hekimler için bir yasa hazırlayıp, bu mazlumlara acilen maaş iyileştirmesi yapmaktır. Sonra isterse temel de atar, çatı da kurar..
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir