Medimagazin logo

Sağlık Bakanı talimat vermişti! Devlet hastanesine 'X-Ray' cihazı

Konya'da doktor Ekrem Karakaya'nın görevi başında tabancayla vurularak öldürülmesi sonrası Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın hastanelere 'X-Ray' cihazı koyacaklarını duyurmasının ardından Konya Numune Hastanesi'nde bu uygulamaya geçildi. Hastaneye gelenler 'X-Ray' cihazından geçerek içeri alınıyor
Kaynak: DHA
Sağlık Bakanı talimat vermişti! Devlet hastanesine 'X-Ray' cihazı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Konya Şehir Hastanesi'nde görev yapan Kardiyoloji Uzmanı Doktor Ekrem Karakaya, 6 Temmuz günü hastanedeki klinikte, annesinin ölümünden sorumlu tuttuğu Yunak Devlet Hastanesi'nde güvenlik görevlisi olarak çalışan Hacı Mehmet Akçay tarafından tabancayla vurularak öldürüldü. 

Konya Şehir Hastanesi'nde dehşet! Doktor silahla öldürüldü

Hacı Mehmet Akçay, saldırının ardından aynı silahla intihar etti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise olayın ardından sağlıkta şiddet konusuyla ilgili hastanelere 'X-RAY' cihazı koyacaklarını söyledi.

 Bu kapsamda Konya Numune Hastanesi'nde 'X-Ray' cihazı kullanılmaya başlandı. Hastalar cihazdan geçerek hastaneye alınıyor. Konya Şehir Hastanesi’ne de X-Ray cihazı kurulmasının planlandığını belirtildi.

ekrem karakaya
x ray
konya
konya numune hastanesi
Yorum (2)
bozeren
bu yeni sağlık sisteminde ve cezalandırmasız hukuk sisteminde herkes birbirine düşman edildi.
5
Cevapla
HASTANE ADI DEĞİŞSİN!
konya şehir hastanesinin ismi dr. ekrem karakaya şehir hastanesi olarak değişmelidir. şehidimizin hatırası ilelebet yaşatılmalıdır, bu vatanın evlatlarının hatırasını korumak boynumuzun borcudur.
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir