Medimagazin logo

Pratisyen hekim uyuşturucu madde ile yakalandı

Aydın’da bir süredir polisin takibinde olan bir kadın hekim polisin yaptığı operasyonla uyuşturucu madde ve uyuşturucu madde hazırlanmasında kullanılan hassas terazi ile yakalandı. Kadın hekim polis tarafından gözaltına alınırken, çalıştığı Nazilli Devlet Hastanesi başhekimliği tarafından da pratisyen doktor E. Ç. hakkında soruşturma başlatıldı
Kaynak: İHA
Pratisyen hekim uyuşturucu madde ile yakalandı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Yaklaşık 3 yıldır Nazilli Devlet Hastanesi’nin acil servisinde pratisyen hekim olarak görev doktor E.Ç.’nin uyuşturucu pazarladığı yolunda ihbar alan polis ekipleri kadın doktoru takibe aldı. Bir süredir takipte olan kadın doktorun aracını Aydın Efeler İlçe Merkezi’nde durduran narkotik ekipleri kadın doktorun aracında bir miktar uyuşturucu madde ile hassas terazi ele geçirdi.
Ele geçirilen uyuşturucu maddelerle birlikte gözaltına alınan doktor E.Ç.’nin sorgusunun devam ettiği bildirildi.

‘Hastanede de soruşturma başlatıldı’

Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimliği tarafından olaydan sonra yapılan açıklamada “Olayı yakından takip ediyoruz. Adli sürecin işleyişini takip etmekteyiz. Kurumumuz tarafından idari soruşturma başlatıldı. Adli sürecin durumuna göre İl Sağlık Müdürlüğümüz gerekli adımları atacaktır. Hastanemiz ve sağlık camiamız için üzüntü verici bir durum” denildi.

uyuşturucu
nazilli devlet hastanesi
Yorum (2)
Tuğba
Doktorlar düzenli olarak psikolojik testlere tabi tutulmalı. Uyuşturucu kullanan bile olduğuna göre çok sinirli bagiranlarida var. Hasta sağlığı açısından kontroller yapılmalı. Iyi hekimler olduğu gibi ilgisiz ve sınırlı hastayı dinlemeyen problemli hekimlerde var . Her meslekte olduğu gibi ama sağlık başka bir şey daha çok kontroller olmalı.
9
Cevapla
Dr
Sayin Tuba(Baran; Yaw he he....
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir