Medimagazin logo

Özhaseki'den Erdoğan'ın hekimlere yönelik sözlerine ilişkin açıklama: 'Halk diliyle konuşur'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Erdoğan'ın doktorlara yönelik “Varsın gidiyorlarsa gitsinler" sözlerine ilişkin " Cumhurbaşkanımızın konuşması ve tavrı kendisine hastır. Halk diliyle konuşur" dedi.
Kaynak: Hürriyet
Özhaseki'den Erdoğan'ın hekimlere yönelik sözlerine ilişkin açıklama: 'Halk diliyle konuşur'
Mehmet Özhaseki
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Özhaseki, Hürriyet'ten Hande Fırat'a yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın maaş yetersizliğinden yakınan doktorlara, “Varsın gidiyorlarsa gitsinler. Bizler de üniversiteleri yeni bitiren doktorlarımızı buralarda istihdam ederiz” sözlerine ilişkin konuştu.

“Kendi fikrimi açıklıyorum” diyen Özhaseki şöyle devam etti:

"Devlet, öğrencisine çok yatırım yapıyor. Çocuklar tabii ki bir yandan kendi istikballerini düşünecekler ama bir yandan da bu ülkeye, topraklara karşı sorumluluklarının olduğu bilmeleri lazım. Maaşlarda sıkıntı olduğunu biliyoruz, haklarını da kimse yemek istemez. Tüm sağlık çalışanlarının maaşları ile ilgili çalışma hakkında bizlere de bilgi verildi. Amaç iyileştirmek. Cumhurbaşkanımızın konuşması ve tavrı kendisine hastır. Halk diliyle konuşur."

ak parti genel başkan yardımcısı
mehmet özhaseki
cumhurbaşkanı
doktor
Yorum (23)
Dr
Halk diliyle daha farklı söylenir bakanım. bir onu duymadığımız kaldı.
30
Cevapla
Ali Rıza Aktaş
Merhaba sevgili ve saygı değer arkadaşlar, CB bir liderdir. Liderin duruşu toplum için önemlidir. Atalarımız bunun için imanın eyleminin cemaat te nasıl yansıyacağını tariflemişlerdir!!!!?
16
Cevapla
Dr
Yine ortalığı temizlemesi başkalarına kaldı.
26
Cevapla
Mustafa Serdar
CB ın me demek istediğini doktorların çoğu gayet iyi anladı,Özhaseki nin açıklama yapmasına ihtiyacımız yok.
50
Cevapla
Mustafa Serdar
Bu memlekete karşı sorumluluğu olan sadece doktorlar değil,Özhaseki de bu memlekete karşı soromlu,ben de halk ağzıyla konuşmayı severim devletten ne kadar maaş alıyor açıklasın o zaman
48
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir