Medimagazin logo

Organ nakli için 1500 uzman hekime eğitim verilecek

Sağlık Bakanlığımız ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa yürütülen "Organ Naklinde Uyum İçin Teknik Destek"projenin eğitim aktiviteleri kapsamında, toplam 1500 uzman hekime eğitim verilecektir.
Organ nakli için 1500 uzman hekime eğitim verilecek
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol


T.C.
SAĞLIK BAKANLIĞI
Sağlık Hizmetleri Genel MüdürlüğüSayı : 56733164/200/99
Konu : Uzman Hekim EğitimiSağlık Bakanlığımız ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa yürütülen "Organ Naklinde Uyum için Teknik Destek" isimli projenin eğitim aktiviteleri kapsamında, toplam

1500 uzman hekime eğitim verilecektir. Eğitime, beyin ölümü bildirim formuna imza atması kanunla belirlenmiş olan uzman hekimler katılacaklardır. Bu eğitimlerden birincisi 14-16 Mart 2014 tarihlerinde Ankara'da. Limak Ambassadore Hotel'de Uzman Hekim düzenlenecektir.

Bahse konu uzman hekim eğitimi Ankara'da, Limak Ambassadore Hotel'de yapılacak olup, katılması planlanan uzman hekimlerin listesi, eğitimcilerin listesi, Eğitim Programı ve Makam Onayı ekte sunulmuştur. İlinizde görevli adı geçen personelin 14 - 16 Mart 2014 tarihlerinde düzenlenecek uzman hekim katılımlarının sağlanması hususunda;

Gereğini bilgilerinize rica ederim.

Dr. Murat ÖZTÜRK Bakan a.
Daire Başkanı V.

organ
nakli
için
1500
uzman
hekime
eğitim
verilecek
Yorum (1)
murat 124
esas kesinlikle organ bagislamayi dusunmeyen 80 milyon insanimizi egitiniz. her tarafimiz donasyondan gecilmiyor da kim takacak a kaldi is.. bir de o hakikatli abi ve ablalarimiz doktor bile olsalar el altindan olayi cok kostekliyorlar..1-2 defa denk geldim aile ile konusmalara.. -merhumun organlarini bagislamiyorsunuz degil mi? -ay basiniz saolsun merhumu ne zaman topraga veriyorsunuz..dinimiz malum..tamam bagis yok dimi. ozellikle anadoluya bakin..ne demek istedigimi anlayacaksiniz.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir