Medimagazin logo

Okmeydanı'na beş yıldızlı hastane

İstanbul Proje Koordinasyon Birimi (İPKB) tarafından yıkılıp yeniden yapılacak olan Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi yıllık 1 milyon 500 bin ayakta ve 50 bin yatan hastaya hizmet verecek.atılabilen refakatçi koltuğu bulunacak şekilde yapılacak.
Okmeydanı'na beş yıldızlı hastane
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

 İstanbul İl Özel İdaresi İstanbul Proje Koordinasyon Birimi Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi (İSMEP) kapsamında yıkıp yeniden yapacak. 876 yataklı genel hizmet hastanesi olarak planlanan yeni hastanenin tüm odaları Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan nitelikli hasta yatağı tanımına uygun olarak içinde tuvaleti, banyosu, en fazla iki hasta yatağı, televizyonu, telefonu, yemek masası, etajeri ve y

okmeydanı'na
beş
yıldızlı
hastane
Yorum (1)
şahin öztürk
Hastane beş yıldızlı olacak peki içinde çalışanların moral motivasyonu kaç yıldızlı olacak.. sağlık hizmetinin sadece süslü püslü odalar ,son model cihazlar olduğunu sanmayın. Çalışanların motivasyonu kötü olduğu sürece Sadece laylaylom hastaları memnun etmeden öte gidemezsiniz..
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir