Medimagazin logo

"O kadını tanımıyorum, kimseyi bayıltmam"

İnternetteki tecavüz görüntüleri nedeniyle savcılığa başvuran bir yıllık evli çiftin iddiası üzerine, S.E.’ye tecavüz ettiği öne sürülen doktor H.A. dün gözaltına alındı. Doktor H.A. “Evli, çocuğu olan bir adamım. O kadını tanımıyorum, kimseyi bayıltmam” diye konuştu.
Kaynak: VATAN - ŞEYMA ULUSOY
 "O kadını tanımıyorum, kimseyi bayıltmam"
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Porno sitesinde gezinti yaparken geçen yıl evlendiği eşi S.'nin videosuyla karşılaşan E.E., görüntüleri eşine gösterince korkunç gerçeği öğrendi. S.E. görüntülerdeki baygın kişinin kendisi olduğunu, kendisine tecavüz eden kişinin de geçen yıl gittiği doktor olduğunu öne sürdü. Geçen yıl birkaç kez gittiği özel hastanede doktorun kendisini bayılttığını iddia eden genç kadın, görüntülerin bu şekilde çekilmiş olabileceğini, haberinin olmadığını söyledi. Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunan çift, özel bir hastanenin dahiliye servisinde görevli doktor H.A. ile ilgili şikayetçi oldu.

Çiftin şikayeti üzerine harekete geçen savcılık, olayla ilgili soruşturma başlattı. Savcılığın talebi üzerine mahkeme tarafından doktor H.A. hakkında yakalama emri çıkarıldı. Savcının talimatı üzerine polis H.A.'yı gözaltına aldı. Doktor H.A.'nın sabah saatlerinde adliyeye sevk edilmesi bekleniyor. Emniyet tarafından yapılan incelemelerde ise olayın üç yıl önce Van'da bir hastanede gerçekleştiği , o tarihlerde doktor H.A.'nın kentte görevli olduğu, doktordan şikayetçi olan S.E.'nin de o tarihlerde Van'da yaşadığı öğrenildi.

Görüntüleri kaydeden kişi ya da kişilerin doktor H.A.'nın hastasıyla ilişki kurduğunu bilen biri olduğunun tahmin edildiğini belirten emniyet yetkilileri, bu kişilerin H.A.'nın odasına kurdukları düzenekle görüntüleri kaydettiklerini, doktoru zor durumda bırakmak amacıyla görüntülerin internete sızdırılmış olabileceğini kaydetti.

Görüntülerin internet ortamında paylaşılmasının suç olması nedeniyle bilişim polisi de devreye girerek görüntülerin kim ya da kimler tarafından sızdırılmış olabileceği araştırılıyor.

Kimseyi bayıltmam

Hakkında açılan soruşturmayı basından öğrenen doktor H.A. ise suçlamaları kabul etmedi. Gözaltına alınmadan önce Vatan gazetesine konuşan H.A. tecavüze uğradığını iddia eden S.E. isimli kadını tanımadığını belirterek "Bir arkadaşım şaka yapıyor zannettim. Ben evli çocuğu olan bir adamım. Böyle bir şey mümkün mü? O kadını tanımıyorum. Bana her gün 40 hasta geliyor. Ben hem iç dahiliye doktoruyum. Kimseyi uyuşturmam ve bayıltmam. Böyle bir şey nasıl olabilir " dedi.

Şok içindeyim

Tecavüze uğradığını öne süren S.E. 'nin bahsettiği tarihte şark hizmetinde bile olabileceğini söyleyen H.A., "Ben şark hizmetimi Van 'da yaptım. 2 yıl Van 'da kaldım. Daha 2 yıl önce İstanbul 'a geldim ve bu hastanede göreve başladım. Bahsedilen tarihte İstanbul 'da bile olmayabilirim. Büyük bir şok içerisindeyim. Ben kesinlikle böyle bir şey yapmadım. Kimse ifademi almadı " diye konuştu.

"o
kadını
tanımıyorum
kimseyi
bayıltmam"
Yorum (6)
Murat celikten
Bekarsan doktora yaman, evliysen doktora yaman, üzerine kalmaya uğraş, en azından doktordan dersin...
0
Cevapla
si
hastanelerin kayıtları ve güvenlik kameraları vardır.hastanın polkliniğe gelip gelmediği kolayca tesbit edilir. polkliniklerde de hastalar bayıltılmaz. hastanın bayıltılması gereken bir durum olduğunda zaten doktor tek başına olmaz, bir ekip olur. iftira olduğu en baştan belli.
0
Cevapla
haluk
yazıklar olsun bu düzene. demek bir kadın bir şey dese şerefimiz dile düşecek.bu meslek bu millet için yapılmaz.bırakacam bu işi...
0
Cevapla
hakan tekin
deliller değerlendirmeden tek ifadeyle gözaltına alınması gerçekse,baba sıfatı ve ailesi olan bir kişinin kişilik hakları gasp edilmiş anlamındadır...anladığım kadarıyla görüntüler net değil, neye göre suçlanmış...şahsın anlattıkları hiç ipe sapa gelecek şeyler değil. ilk başta bayıltma olayı(türk filmi sahnesi)
0
Cevapla
Ahmet Bozdoğan
Bu değirmenin altından daha çoksu döner demiştim.Gazete haberleri ve yorumları okursanız daha çoook uzun sürer bu haber.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir