Medimagazin logo

Mehmet Ali Erbil'den ödediği özel hastane ücretine tepki! 'Allah düşürmesin...'

Sırtında çıkan yağ bezesini göstermek için İstanbul'daki bir özel hastaneye giden Mehmet Ali Erbil, hastanede ödediği ücrete tepki gösterdi. Erbil, "Sağlık Bakanı dünyada olmayacak reformlar yaptı. Allah beni devlet hastanesine düşürseydi bunların hiçbiri başıma gelmezdi." dedi
Kaynak: Ensonhaber.com
Mehmet Ali Erbil'den ödediği özel hastane ücretine tepki! 'Allah düşürmesin...'
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Geçtiğimiz senelerde evinde düşerek rahatsızlanan ve kaçış sendromu hastalığı nedeniyle uzun süre tedavi gören Mehmet Ali Erbil, uzun süre gördüğü tedavi sonrası sağlığına kavuştu.

Sırtında çıkan yağ bezesini göstermek için İstanbul'daki bir özel hastaneye giden Mehmet Ali Erbil, muayene için 1.300 TL ödedi.

Yaşadığı bu durum karşısında şaşıran Mehmet Ali Erbil, katıldığı magazin programında şu ifadeleri kullandı:

“Dün Cüneyt Arkın'ın ailesine taziyeye gittim. Hastaneye gitmişken de sırtımdaki yağ bezesine benzeyen sivilceyi gösterdim. 2 dakika muayene oldum ve enfeksiyon kaptığını söyledi. Sonra sekreter ödemenin 1300 TL olduğunu söyledi. Allah kimseyi hastaneye düşürmesin.

"Köyden insanlar geliyor"

Kız kardeşim profesör ve randevuları dolu. Kardeşim durumu iyi olmayan köyden gelen hastalarının verdiği bir tavuk karşılığında 20 bin TL'lik ameliyatı yapıyor. Bunlar da 1300 TL'yi alarak sanki zengin olacaklar.

Hastanede konuştuğum kadının annesinin bacağı kırılmış. Kırılan bacağı alçıya almışlar ve 120 bin TL istemişler.

Sağlık Bakanı dünyada olmayacak reformlar yaptı. Allah beni devlet hastanesine düşürseydi bunların hiçbiri başıma gelmezdi.

Özel hastaneler hırsız. Asgari ücret 4 bin TL özele giderek bir sivilcesini gösterse maaşının 4'te 1'i gitti. Biz hastanede sesimizi çıkarmadan parayı ödedik."


 

 

mehmet ali erbil
ozel hastane
yag bezesi
Yorum (24)
Murat Akbaş
şaşılacak bir şeyyaa inanamıyorum. ne yapsaydı bedava mı olsaydı. eğitimli eğitimsiz herkes sağlığın bedava olmasını istiyor ama kumara giderken milyonları kaptırabiliyor
20
Cevapla
İbrahim güllük
kumara binlerde dolar öderken sesin çıkmıyor. ama sağlığa gelince beleş olsun. nedense zengini fakiri sağlıkta bedavacılığa alıştırılmış şimdi zor geliyor.
20
Cevapla
MİSAFİR
kendi̇leri̇ saçma sapan eğlence programlarinda bölüm başina ne kadar aliyorlarmiş acaba? ayrica hi̇ç bi̇r özel hastane alçi i̇çi̇n o parayi i̇stemez, i̇steyemez. kaldı ki bu miktarda para istenen hasta ve yakını hastaneyi yıkar.
13
Cevapla
fatih s.
@mi̇safi̇r hadi bu eğlence programı yapıp çok para kazanıyorda 1300 lira almışlar diyelim, asgari ücretliden de 1300 alınmıyor mu? adam zaten yazmış bu ücret asgari ücretlinin aylığının 4te 1idir diye. şu özel hastanelerdeki soygunu böyle savunamazsınız.
8
Cevapla
ömer hayyam
100 dolar bile değil ! ölümcül cimrilik !
19
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir