Medimagazin logo

Medimagazin'e bir ödül daha!

Türk Böbrek Vakfı tarafından düzenlenen “TBV 1. Medya Ödülleri” 7 Nisan Pazartesi akşamı, Zorlu Center’da yapılacak olan törenle sahiplerini bulacak…
Medimagazin'e bir ödül daha!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Türk Böbrek Vakfı 1985 yılından bu yana, böbrek sağlığının korunması, “Son Dönem Kronik Böbrek Yetmezliği” hastalarının kaliteli tedavi ile yaşam sürelerinin uzatılması ve böbrek nakilleri için organ bağışının arttırılması konularında, kamu yararına çok sayıda projeye imza attı.
Vakıf bünyesinde verilen hizmetler ve projelerin kamuoyuna duyurulmasında birçok basın kuruluşu ve çalışanları ile çeşitli kuruluşlar, maddi menfaat gözetmeksizin vakfa destek olmuş ve Türk Böbrek Vakfı’na dolaylı olarak bağış kaynağı yaratılmasına aracılık etmiştir.
Türk Böbrek Vakfı da ahde vefa misyonu gereği bir jüri kurulu oluşturarak; “sağlık alanında halkın bilinçlendirilmesine ve önemli konularda farkındalık yaratılmasına yönelik haberler yapan medya mensuplarının ödüllendirilmesine karar verdi.  

TBV Başkanı Timur Erk, Prof. Dr. Münci Kalayoğlu, Prof. Dr. Bingür Sönmez, Prof. Dr. İsmet Nane, Prof. Dr. Dursun Buğra, Prof. Dr. Mehmet Şükrü Sever, Prof. Dr. Koray Acarlı ve TBV Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından ödüle layık görülen isimler şöyle:

Sağlık Konulu En İyi Radyo Programı; Alem FM Dr. Nafiz’le Alemin Sağlığı, Dr. Nafiz Karagözoğlu
Sağlık Alanında En İyi Köşe Yazarı; Hürriyet Gazetesi, Mesude Erşan
Sağlık Alanında En İyi Blog Yazarı; Fesraoz.blogspot.com, Esra Öz
Yılın En Etkin TV Sağlık Haberi; TGRT Haber, Merve Yakan
Sağlık Alanında En Duyarlı TV Sabah Haber Kuşağı; Karal D İrfan Değirmenci ile Günaydın
Sağlık Konusunda En Duyarlı Dizi Film; KANAL D Çalıkuşu
Sağlık Konusunda En İyi TV Programı; KANAL DDoktorum
Sosyal Medyayı En Aktif Kullanan Sağlık Yayını; Medimagazin
Toplum Sağlığı Konusuna En Duyarlı İsim; Ceyhun Yılmaz
Sağlık ve Sosyal Güvenlik konusundaki yazılarıyla toplum bilincini arttıran : Ali Tezel
Spor Basınında sağlık konularına dikkat çeken isim: DHA, Faik Gürses
Organ Bağışı Konusunda Kamuoyu Oluşturan Haberleriyle; Sabah Gazetesi, Didem Seymen

Toplumda Sağlık Bilincinin Gelişmesine Yönelik Yaptıkları Haberlerle Jüri Özel Ödülleri
Fox TV; Şule Öztürk, Cumhuriyet Gazetesi; Sibel Bahçetepe, Star Gazetesi; Özlem Yurtçu Karabulut, TRT Haber; Fatma Demir Turgut, Akşam Gazetesi; Türkan Balaban, Kanal D; Özay Erad, Habertürk Gazetesi; Ceyda Erenoğlu, Yenişafak; Begüm Çelikkol Altuntaş, NTV; Melike Şahin, Star TV; Dilşad Dede Taşkın, Kanaltürk TV;  Elif Nur Güder, Hürriyet İnternet; Buse Özel

Jüri Özel Ödülü Türk Böbrek Vakfı’nın “Beni Bağışlayın” Organ Bağışı Kampanyasının Kamu Spotunun Gönüllü Oyuncuları; Esra Dermancıoğlu, Sedef Avcı, Mete Horozoğlu ve Seslendirme Sanatçısı Metin Belgin

medimagazin'e
bir
ödül
daha!
Yorum (1)
Frankie Bellevan
medimagazindeki kardeşlerim fazlasıyla hakettikleri ödülü almışlar. kardeşlerimi kutlarım. en zor zamanlarımızda ve halen bizlere,kalbimize tercüman olup tüm baskılara karşı(bundan hiç kuşkum yok) hislerimize tercüman oldukları için. hepsine sevgilerimi,selamlarımı ve saygılarımı iletiyorum. onları seviyoruz. korkmasınlar. zaman geçtikçe değerleri daha iyi anlaşılacak. ufak tefek kusurlarımızı da medimagazindeki değerli kardeşlerim bağışlasınlar. ne yapalım? bizler de yaralıyız. lütfen mazur görsünler.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir