Medimagazin logo

Küba’ya tıp gezisi

Türk Tabipler Birliğinden açıklama...
Küba’ya tıp gezisi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Jose Marti Küba Dostluk Derneği, Küba’nın sağlık sistemini yakından tanımak amacıyla tıp fakültesi öğrencilerine yönelik olarak Küba gezisi düzenliyor.


 

“Tıp Öğrencileri Tugayı” 7-12 Ağustos 2011 tarihleri arasında Küba’da olacak. Çeşitli sosyal ve tıp aktivitelerini içeren geziye katılmak için son başvuru tarihi 30 Mayıs olarak açıklandı. Başvuru için; kubadostluk@kubadostluk.org adresinden ya da 0 505 599 51 69 numaralı telefondan Jose Marti Küba Dostluk Derneği’ne ulaşılabilir.

küba’ya
tıp
gezisi
Yorum (6)
Şahin AKSOY
Yakışır... Che'nin izinde olanların ABD'ye gitmesi de beklenmezdi her halde... Halfeti sular altında kalmadan önceki son gezimizi hatırladım... Onların da, sosyalıst polıtıkaların iflas ettiği 'son karakollarını' dünya gözü ile görmek en tabii hakları... 'Serbest piyasa' ve 'liberalizm'in dev dalgaları Küba'yı da yutmadan Havana'ya ve CAstro'ya bir "veda ziyareti" kötü mü olur? Bella Ciao...
0
Cevapla
gölgelice
Bir daha ki sefere de Kuzey Kore'ye, tabi ülkeye sokarlarsa! Oralardan hangi güzellikleri getireceksiniz acaba...
0
Cevapla
dr küba
TTB eylemlerine destek veren aklı selim doktorların bu siteye göz atmalarında fayda var. http://kubadostluk.org
0
Cevapla
by-by-by
Şahin bey biraz şahin olsanızda siz de doktorları Filistine götürseniz.Yakılan yıkılan bu insanlar 1963 ten beri çektiklerini biraz da olsa unuturlar bariii...Onlar inandıklarının arkasında giderken siz inandıklarınıza sırt çeviriyor gibisiniz....
0
Cevapla
Salih Hekim
Hah şahin bey için yorum yapmaya değer bir konu. O da iğnelemek için. Zaten kendi fikirleri dışındaki tüm fikirler yanlış. Her gün sağlık personeli dövülmüş, sövülmüş, kimin umurunda. Yorum yapmaya fikir belirtmeye bile değmez.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir