Medimagazin logo

Kuaförlükten tıp fakültesine uzanan başarı öyküsünü 11 kurşun bitirdi

Babası tarafından öldürülen intern doktor Gülnur Yılmaz’ın geride bıraktığı hayatı yürekleri dağladı. Kuaförlükten doktorluğa uzanan zorlu yolculukta emeklerinin bir kurşunla yok olması sevenlerini yasa boğdu
Kaynak: MEDİMAGAZİN
Kuaförlükten tıp fakültesine uzanan başarı öyküsünü 11 kurşun bitirdi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Eşiyle boşanma davası süren Gülnur Yılmaz’ın babası Mustafa Ali Yılmaz aracına GPS cihazı yerleştirdiği kızını önce takip etti. Daha sonra kızına annesinin nerede olduğunu soran Mustafa Ali Yılmaz yanıt alamayınca 11 el ateş ederek kızını öldürdü.


Doktor babası, otomobiline GPS yerleştirdiği doktor kızını takip edip öldürdü 


Gülnur’un genç yaşta babası tarafından öldürülmesi hem sevenlerini hem de haberi duyan herkesi yasa boğdu. Gülnur’un ardında bıraktığı hayat hikayesi ise acıları ikiye katladı.

Sosyal medyada Gülnur’un arkadaşının Gülnur’u anlattığı o yazısı:

Bugün benim canım arkadaşım, aile dostum, ablam Gülnur Yılmaz babası tarafından annesinin yerini söylemediği için 11 kurşun sıkılarak öldürüldü.

Şimdi size biraz Gülnur Yılmaz ‘kimdi’ ondan bahsedeceğim.

Gülnur ailesi tarafından zorla meslek lisesinin kuaförlük bölümüne gönderilmiş yıllarca kuaförlük yapıp daha sonra çabalayarak Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi kazanmış bir başarı öyküsüydü.


Doktor kızını öldüren babadan şok ifade! 


Gülnur Yılmaz hayatımda gördüğüm en onurlu, en dürüst, en neşeli, en azimli ve en başarılı kadındı.

Hayatı annesi ile babası arasında kalarak herkesten çok çabalayarak ve herkesten çok başararak geçti.

Her zaman her şeyi ayni anda yapamaya çalışır ve acele ederdi, hep derdim ki Gülnur hayata ne acelen var?

Öyle çok acelesi varmış ki bu hayata 28 yaşında gitmek zorunda kaldı.

Gülnur Yılmaz bu ülkenin en parlak en genç kadın başarı öyküsüydü ve o kadar çaba göstererek kazandığı okulunu bitireli kepini atalı yalnızca 1 hafta olmuştu.


Babası tarafından öldürülen doktor son yolculuğuna uğurlandı 


En çok istediği şey olan doktorluğu, yaşamı, hayalleri her şeyi 11 kurşun ile kendi babası tarafından 28 yaşında canice elinden alındı.

Ve bu kurşunlar babasının ruhsatlı silahından çıktı, hakkında uzaklaştırma kararı olan bir adamın ruhsatlı silahından çıkan kurşun kadar ironik bir hayatı vardı Gülnur Yılmaz’ın.

Sen her zamanki gibi başın dik gittin benim güzel arkadaşım, iyilik meleğim, her zaman kalbimde ve benimle kalacaksın Dr. Gülnur Yılmaz huzur içinde uyu.

Seni kimse unutmasın güzel bebek.

Hayatı acılar ve eziyetler içinde geçen bir kadının aynı acı ve eziyet içerisinde öldürülmesi kalbimi yaktın Gülnurum, içimi yaktın.

gülnur yılmaz
kadın cinayeti
tıp fakültesi
akdeniz üniversitesi
Yorum (3)
ömer hayyam
BU HABERİ YAYINLAYAN KİŞİ, HABERDEKİ KİŞİLERİN YAKINI SEN OLSAYDIN VE BU ŞEKİLDE SANSÜRLENMEMİŞ İSİMLER VE RESİMLER NEDENİYLE BİR UTANGAÇLIK, EZİKLİK, DIŞLANMIŞLIK HİSSEDERMİYDİN...SEN BU HABERİ YAPTIN CEBİNE PARAYI KOYDUN .... YA BASIN MESLEK İLKELERİ...SİZ BU HABER İLE BASIN MESLEK İLKELERİNİN NEREDEYSE YARISINI İHLAL ETTİNİZ... BASIN KONSEYİNE HABERLE İLGİLİ KİŞİLERİN ŞİKAYET ETMESİNİ TAVSİYE EDERİM..
24
Cevapla
dr
Şu yazıyı okurken kahroldum, gözlerim doldu. Bu nasıl bir baba, nasıl bir insan ? Allah rahmet eylesin, inşallah mekanın cenet olsun Gülnur Yılmaz
39
Cevapla
Kelaynak
Çok acı.Bu ülkede bir erkek terörü var. Bu adamın 69 yaşında eşinden ayrılmış olması falan hep buna işaret. Kadın dayanamayıp kaçmış, yerini saklıyor. Kim bilir neler etti de kadincagiz korkudan sakladı. Akıllı erkek yaşlılıkta (eşin ölümü vs hariç) yalnız kalmaz. Bu adam zeki ama akıllı değil. Üstüne de kendi evladını öldürmüş bir cani. Ölmeden mapuslarda çürümesini dilerim.
3
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir