Medimagazin logo

Kozan'daki yeni devlet hastanesinin kaba inşaatı tamamlandı

Kozan ilçesinde geçen yılın aralık ayında temeli atılan 200 yataklı yeni devlet hastanesi binasının kaba inşaatı tamamlandı.
 Kozan'daki yeni devlet hastanesinin kaba inşaatı tamamlandı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

AA muhabirinin yetkililerden aldığı bilgiye göre, 22 bin 600 metrekare kapalı alana sahip olan yeni hastane binasının inşaatı sürüyor.

18 milyon 200 bin liraya mal olacak 7 katlı hastane binasının yeni ve modern tıbbi cihazlarla donatılarak eksiklerinin giderilmesi ve geliştirilmesi için yapılacak ek yatırımlar da planlandı.

Gelecek yılın mayıs ayında tamamlanması öngörülen binanın hizmete açılmasıyla Kozan ve çevre ilçelerdeki vatandaşlara otel konforunda sağlık hizmeti sunulacak.

Hastane inşaatı devam ederken belirlenen yeni ihtiyaçlar doğrultusunda projede gerçekleştirilen değişikliklerin uygulanmasının hızlandırılmasında ise TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve Adana Milletvekili Necdet Ünüvar'ın önemli katkısı olduğu bildirildi.

kozan'daki
yeni
devlet
hastanesinin
kaba
inşaatı
tamamlandı
Yorum (1)
s.k.
ilçe devlet hastaneleri Türkiyenin en savurgan ve kaynakların boşa kullanıldığı hastanelerdir.Personeli aynı ilçedendir, siyasilerle dost-ahbaptır, işe getiremezsin, iş yaptıramazsın, ceza veremezsin, sürsen bile bir iki ayda geri gelir aynı hastaneye..kadrolar yığılır da yığılır, boş-şişmiş kadrolu işe yaramaz kurumlar...
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir