Medimagazin logo

Kızımın anatomisini bozdular

Erzurum’un Aşkale ilçesinde yaşayan Ethem Deneri (36) kızları İlknur’a 2 yaşındayken kalça çıkığı teşhisi koyulduğunu belirterek şu iddialarda bulundu:
Kaynak: HÜRRİYET
Kızımın anatomisini bozdular
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

“İki kalçada da çıkık vardı. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi Ortopedi Travmatoloji kliniğinde ameliyata alındı. İlk ameliyatla sağ taraf tuttu. Solda ise 3’er ay arayla 3 ameliyat oldu. Aradan 2 yıl geçti. Hastanede bize, ‘Çocuğu bayıltıp hareket ettireceğiz’ dediler. Ameliyathaneden çıkışta doktor beye ‘Var mı bir gelişme’ diye sordum. O da bana, ‘Kalçayı zorlarsak kırılırdı. Yapacak bir şey yok. Kader’ dedi. Başka bir doktor Erzurum’daki doktorların kızımın kalçasını kemik tozu dökerek dondurduğu söyledi. Aslında bu yapılmaması gereken bir durummuş. Çünkü oynak yeri sabitlemişler. Bu yüzden kızım oturamıyor. Arkaya düşüyor. Akranları gibi koşamıyor. Basit bir ameliyatla kızımı engelli hale getirdiler.”

kızımın
anatomisini
bozdular
Yorum (4)
ayt12
"Başka bir doktor Erzurum’daki doktorların kızımın kalçasını kemik tozu dökerek dondurduğu söyledi...." Buyrun, doktorun en büyük düşmanı yine doktordur! Şiddet,middet niye arttı diye şaşırmayın.
0
Cevapla
reyes
Sallamasyon bir haber.. böyle haber mi olur? :S içerik ne bilinmeden çamur at izi kalsın varsa bir durum gitsin mahkemeye olay nedir o zaman anlaşılır bilirkişi denen birşey var..'basit bir ameliyat..' nasıl bir tabirdir bu ameliyatın basitliğine karar veren merci hangi makamdan sesleniyor?? Allahtan korkun burda hesap sorulmasa da sanmayın ahirette de sorulmayacak! ne eksik ne fazla o zaman görcez.
0
Cevapla
Ali
Ulan arkadaş bizim meslektaşlar "mal" olmaya başladı. Niçin meslektaşını bilmeden dinlemeden satıyorsun. Hainliktir bu. Aynısı senin başına gelir. Hastayı doldurup üzerine sal. İyi devam et. Sıra sana da gelir
0
Cevapla
üç harfli
Bir doktor müsveddesi yanlışlıkla elindeki kemik tozu poşetini düşürüp kızcağızın kalçasını kaynatıp sakat bırakmış. Çok okunan bir gazetede, bu anlama gelen haberi okuyan halk "sizi boşuna dövmüyorlar" demesin mi? Müşteri her zaman haklı değil mi?
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir