Medimagazin logo

İzmir Şehir Hastanesi bugün hasta kabulüne başlıyor

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dün yaptığı açıklamada İzmir Şehir Hastanesi'nin bugün hasta kabulüne başlayacağını duyurdu
İzmir Şehir Hastanesi bugün hasta kabulüne başlıyor
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 2 bin 60 yataklı İzmir Şehir Hastanesi'nin, ileri tıp teknolojilerine ve gelişmiş olanaklara sahip olduğunu belirtti.

Toplam kapalı alanı 628 bin 15 metrekare olan hastanenin, 337 polikliniği, 54 ameliyathanesi, 374 yoğun bakım ve 30 diyaliz yatağının bulunduğu bildiren Koca, şunları kaydetti:

"İzmir Şehir Hastanesi, genel hastane ile birlikte kadın doğum ve çocuk hastanesi, kalp damar ve kardiyoloji hastanesi, onkoloji hastanesi, fizik tedavi hastanesi, adli psikiyatri hastanesi, kemik iliği merkezi, organ nakli merkezi, inme merkezi, uyku merkezi ve iperbarik oksijen tedavi merkezini içeriyor. Yarın, İzmir için sağlıkta yeni bir gün olacak. İzmir Şehir Hastanesi yarın hasta kabulüne başlıyor. İzmir Şehir Hastanesi hayırlı olsun."


 

izmir sehir hastanesi
fahrettin koca
izmir
hasta kabulu
Yorum (3)
yandalcı
ne ara açildi ya atama bi̇le olmadi
Cevapla
nevzat kulukçu
izmir'in etrafındaki dağları ağaçlanıdırın kardeşim.
1
Cevapla
Yorumsuz
i̇zmir li hastaları ve kapatılacak hastanelerde çalışan özellikle yaşını başını almış doktorları ve diğer sağlık çalışanlarını zor günler bekliyor. bir ayrılma ,emekli furyası da burdan gelir.
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir