Medimagazin logo

İşte Yeni 90 Gün Projesi

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunun hayata geçireceği yeni 90 Gün Projesinin ayrıntıları belli oldu.
Kaynak: MEDİMAGAZİN - DR.İBRAHİM ERSOY
İşte Yeni 90 Gün Projesi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

ANKARA-Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu eski Başkanı Dr.Hasan Çağıl’ın hazırladığı ancak başta hasta ve sağlık çalışanlarının ortak WC kullanılması gibi maddelerle tepki çeken 90 Gün Projesinin yeni hali belli oldu.

Yeni Kurum Başkanı Dr.Ali İhsan Dokucu’nun gelmesiyle yenilenen Proje’nin ayrıntılarına Medimagazin ulaştı. Yeni 90 Gün Projesi 11 kasımda başlamış gözüküyor ve 10 Şubat 2014 tarihinde sona erecek.

30.,  60. ve 90. günlerde İl Genel Sekreterleri tarafından izleme ve değerlendirme yapılacak projenin sağlık kamuoyuna 15 Kasımda açıklanması planlanıyor.

Projenin adım adım şu şekilde ilerlemesi öngörülüyor:


 
Çalışmanın İzleme ve Değerlendirmesi amacıyla 30.,  60. ve 90. günlerde İl Genel Sekreterleri tarafından yapılacak olan ara değerlendirmelerin sonrasında tamamlanan talimatların sonuçlarının ve geri bildirimlerin değerlendirilmesi, bilgi paylaşımının sağlanması ve çalışmanın tamamlanması sağlanacak.

90 gün
sağlık bakanlığı
yeni 90 gün
Yorum (16)
esin
OOOOOO dağ fare doğurmuş, bunun için koşa koşa İstanbul dan gelmeye gerek yoktu bunları eski başkan zaten yapıyordu de diye gelmişler ki bunlar acaba ee bu işi bilmeden gelirsen olacak bu, ama olsun İstanbul ekipte 3,5 ay oyalansın yeni ekip gelinceye kadar.
0
Cevapla
ihsan
Bu 90 gün de fos... Çalışan için hiç bir şey yok.
0
Cevapla
a.s
Hastane çalışanlarının en memnun oldukları 3 konu: 1.konu: hiç memnun olduğum konu yok 2.konu: hiç memnun olduğum konu yok 3.konu: hiç memnun olduğum konu yok
0
Cevapla
murat 124
ben kisa ozet geceyim.. altmis ..yettmisss..seksseeenn..doksaaaan olmadi bastan...hopa oturmaya mi geldik...yandan...
0
Cevapla
A.K.
Ben e-posta kullanmıyorum.Bana mektup göndersinler...
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir