Medimagazin logo

Hemşireye öldüresiye darp

Kaynak: SABAH - MUSTAFA KAYA
 Hemşireye öldüresiye darp
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Beşiktaş'ta işe giden hemşireyi, gözü dönmüş bir kapkaççı kafasını yerlere vurup, öldüresiye yumruklayarak gasp etti. Bir ay önce meydana gelen olayda vahşice dövülen hemşire K.A. hastaneye kaldırılırken, olay yerindeki kameraları inceleyen polis, saldırganın yabancı uyruklu A.K. olduğunu tespit etti. Yakalanan kapkaççı, tutuklanırken hemşirenin kafasında çatlak meydana geldiği ve psikolojik destek aldığı belirtildi.

hemşireye
öldüresiye
darp
Yorum (3)
Frankie Bellevan
yabancı'nın uyruğunu niye açıklamamışlar? en azından bilelim. ne zararı var? yapan türk olsa uyruğu da açıklanırdı,kuyruğu da. "işe giden hemşireyi elin oğlu bu memlekette ne hale getiriyor." belki de bizimkilerden göre göre alışmışlardır. yabancı uyruklu'yu serbest bırakmamışlar mı? adama bir şans daha vermek lazım. belki düzelir,rehabilite olur. adamı hemen sınırdışı etmek geleneksel türk misafirperverliğine sığmaz.
0
Cevapla
Frankie Bellevan
haberle ilgili milliyet.com.tr anasayfasına girip ilgili videoyu izlemenizi öneririm.
0
Cevapla
özgür yalçınkaya
Haberin görselini izlerseniz eminim şok olacaksınız! Bu yaratıklara her gün küfretmekten, bunların idam edilmemesinden ve böyle bir memlekette yaşıyor olmaktan bıktım artık. Videoyu izleyin, ne demek istediğimi anlarsınız. Ama, benim zaten moralim sıfır bir de üstüne başka bişey olmasın derseniz, sakın izlemeyin. Saygılarımla.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir