Medimagazin logo

Hastanede rehine krizi!

İnegöl Devlet Hastanesi'nde kendisiyle yeterince ilgilenmediğini ileri sürdüğü psikoloğu bıçak tehdidiyle 1,5 saat rehin tutan hasta, nişanlısıyla bir süre konuştuktan sonra polise teslim oldu
Hastanede rehine krizi!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

İnegöl ilçesi Devlet Hastanesi'nin psikiyatri servisinde kendisiyle yeterince ilgilenilmediğini öne sürerek bıçak tehdidiyle psikoloğu rehin alan hasta, polis tarafından ikna edildi.

Alınan bilgiye göre, dün İnegöl Devlet Hastanesi'nin psikiyatri servisinde muayene edilen Salih A. (24), bu sabah yeniden bu bölüme geldi. Servis odasına giren Salih A, muayenesinde kendisiyle yeterince ilgilenilmediğini savunarak Psikolog Kadir Çağıl Doğan'ı bıçak tehdidiyle rehin aldı. Olayın bildirilmesi üzerine hastaneye polis ekipleri sevk edildi. İlçe Emniyet Müdürü Şükrü Kaplan da Salih A'yı ikna etmeye çalıştı.

Kaplan'ın 1,5 saat süren çabalarının ardından Salih A'nın nişanlısı hastaneye çağrıldı. Bu kişi, nişanlısını odaya alıp Psikolog Doğan'ı bıraktı.

Elindeki bıçağı Kaplan'a teslim eden Salih A, bir süre nişanlısıyla konuştuktan sonra polise teslim oldu. Gözaltına alınan Salih A, polis merkezine götürüldü.

Psikolog Doğan'ın başka bir kente atandığı ve İnegöl Devlet Hastanesi'ndeki görevinin 14 Ağustos'ta sona ereceği öğrenildi.

hastanede
rehine
krizi!
Yorum (1)
Murat Şahin
HABERİN DEVAMI ŞÖYLEDİR KESİN. TUTUKSUZ YARGILANMAK ÜZERE SERBEST BIRAKILDI.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir