Medimagazin logo

Hastane açıkladı: Saldırıya uğrayan doktor hayatını kaybetti

İSTANBUL,(DHA)-Bahçelievler'de hastası tarafından silahla vurularak ağır yaralanan psikiyatri uzmanı Dr Fikret Hacıosman'ın hayatını kaybettiği açıklandı.
Hastane açıkladı: Saldırıya uğrayan doktor hayatını kaybetti
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Medicana Bahçelievler Hastanesi'nden yapılan açıklama şöyle: 2 Ekim 2018 tarihinde tedavi ettiği hastası tarafından ateşli silahla saldırıya uğrayan ve yoğun bakımda tedavi altına alınan Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Dr. Fikret Hacıosman, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmiştir. 

Yaşanan saldırı sonrasında ameliyata alınan ve tedavisi titizlikle takip edilen doktorumuz Fikret Hacıosman; yaşamsal fonksiyonlarının geri döndürülememesi nedeniyle saat 21.55'te vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz. 


Saldırganın ilk ifadeleri yayınlandı! Doktor hayatı pamuk ipliğine bağlıymış: Sinirlendim, ateş ettim 


3 Ekim Çarşamba günü saat 12.00'de, Medicana Bahçelievler Hastanesi önünde ve tüm Türkiye'deki Medicana Hastanelerinde eş zamanlı Dr. Fikret Hacıosman anısına bir tören düzenlenecek ve basın açıklaması yapılacaktır.  

dr. fikret haciosman
medicana bahcelievler
Yorum (2)
radyolog
yeteeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
10
Cevapla
Şahin Kültepe
Bu kaçıncısı, kınamayla yetinmemeli acilen kısa ve uzun vadeli önlemler alınmalıdır. Arkadaşımıza rahmet, ailesi ve yakınlarına da başsağlığı dilerim
12
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir