Medimagazin logo

"Hasta tedavi edilmese de memnun ayrılmalı"

Kırşehir Sağlık Müdürlüğü "Her hastalık tedavi edilmeyebilir, fakat her hasta memnun edilebilir" sloganıyla sağlık personeline iletişim seminerleri veriyor.
"Hasta tedavi edilmese de memnun ayrılmalı"
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

 

KIRŞEHİR-İl Sağlık Müdürü Dr. Sadettin Doğangün, yüzde 100 hasta memnuniyetini hedeflediklerini, bu kapsamda çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. 
 
Sağlık çalışanlarına yönelik iletişim seminerleri düzenlediklerini bildiren Doğangün, şunları kaydetti: 
 
"Hasta hakları koordinatörlüğümüzün organizasyonu ile Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Dç. Davut Aydın tarafından personelimize iletişim semineri veriliyor. Bu kapsamda, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görev yapan sağlık personeline yönelik eğitim tamamlandı. Bu tür eğitimler, tüm sağlık personeline yönelik olarak devam edecek. Tüm amacımız, her hastanın sağlık kuruluşlarından memnun ayrılmalarını sağlamaktır. "
"hasta
tedavi
edilmese
de
memnun
ayrılmalı"
Yorum (14)
DR.PEDİATRİST
Sayın müdür bey Gebe kadın gelmiş metotrexat yazdırmak istiyor. bu ilaç san azaralı kullanmaman gerekli diyorsun yazamam diyorsun. hasta memnun değil gidip 184 e şikayet ediyor. hakkında soruşturma açılıyor. bumudur memnuniyet. türübünlere oynamayın yazık günah. halka yaranacaksınız diye mesleki kuaralları yok edelım diyorsun. analaşıaln epeydir hasta bakmıyorsunuz. ama bende hata size niye söyleyeyimki siz iktidarın tarafındasınız. türübünlere oynuyorsunuz. Ama Unutmayın: YANLIŞ HESAP BAĞDATTAN DÖNER. DÖNMEZSE BİLE BU İŞİN AHİRET TARAFI VAR. ORADA ÖDEŞİRİZ.
0
Cevapla
tıp doktoru
Lunaparkta mı çalışıyoruz hastanede mi? Hiç hastane gördünüz mü?
0
Cevapla
erhan altunöz
12 yıllık meslek hayatımda öğrendiğim en önemli şey işte bu slogandır. Hasta tedavi olmasa bile memnun ayrılmalıdır. Bunun için en büyük vazife biz doktorlara düşüyor.Kırşehir il sağlık müdürünü tüm içtenliğimle tebrik ederim.
0
Cevapla
dr yalçın
gülmekten öleceğim .
0
Cevapla
Dr. Jane Doe
Ya arkadaşlar, alo 184'e şikayet ediliyorsunuz da ne oluyor? Ederse etsin. Bütün Türkiye'de doktorlar bundan şikayet ediyor. Elle gelen düğün bayram. Cehenneme kadar yolları var , korkmayın bu kadar ya! Atacak mı seni ne yapacak???
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir