Medimagazin logo

Erdoğan, Balıklı Rum Hastanesi Başhekimi ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'daki Balıklı Rum Hastanesi'nde çıkan yangın nedeniyle Başhekim Stati Leana ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Olayla ilgili bilgi alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hastanede en kısa sürede onarım çalışmalarına başlanacağını belirtti
Kaynak: AA
Erdoğan, Balıklı Rum Hastanesi Başhekimi ile görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmede, Balıklı Rum Hastanesi'nde yangın çıkmasından büyük üzüntü duyduğunu ifade ederek geçmiş olsun temennilerini iletti.

Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi'nde büyük yangın! Hastalar tahliye edildi

Yangınla ilgili gelişmeleri ilk andan itibaren yakından takip ettiğini kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, herhangi bir can kaybı ve yaralanma olmamasının, yangının söndürülmesinin ve soğutma çalışmalarına geçilmesinin bir nebze de olsa yürekleri ferahlattığını dile getirdi.

Hastanenin, hastaların ve personelin durumu hakkında bilgi alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, hastanede en kısa sürede onarım çalışmalarına başlanacağını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ayrıca, Balıklı Rum Hastanesi ile ilgili gerekli çalışmaların yapılması için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya talimat verdi.

 

cumhurbaskani
recep tayyip erdogan
zeytinburnu
balikli rum hastanesi
bashekim
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir