Medimagazin logo

Doktor ve doktor çocuklarına son görev

Trabzon'dan otobüsle Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Kayak Merkezi'ne giderken Bayburt'ta geçirdikleri trafik kazasında hayatını kaybeden 1 doktor ve 2 doktor çocuğu için Trabzon'da tören düzenlendi.
Doktor ve doktor çocuklarına son görev
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Trabzon’da çeşitli hastanelerde görev yapan bir grup doktor, eşleri ve çocuklarıyla birlikte dün akşam Sarıkamış Kayak Merkezi'ne gitmek üzere Trabzon’dan bindikleri otobüs gece saat 02.00 sıralarında Bayburt’ta kaza yaptı.

Kazada Trabzon’da Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Doktoru Opr. Dr. İlkay Sitti, aynı hastanede Enfeksiyon Uzmanı olarak görev yapan Dr. Serap İskender’in kızı Ceyda İskender (7) ile Trabzon Özel İmperial Hastanesi’nde Kadın Doğum Uzmanı Opr. Dr. Kırhan Gençosmanoğlu’nun oğlu Kıvanç Gençosmanoğlu, hayatlarını kaybetmişti.
 

Hayatını kaybedenler için Trabzon Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği önünde bir tören yapıldı. Törene Trabzon Vali Yardımcısı Abdurahman Koçoğlu, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Tabibler Odası Başkanı Dr. Yakup Aslan ve çok sayıda doktor ve hastane görevlisi katıldı.

Burada bir konuşma yapan Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Dr. Abdullah Cantürk, ağlamaklı bir konuşma yaparken üzüntülerinin çok büyük olduğunu söyledi. Törende Tabibler Odası Başkanı Yakup Aslan ve Vali Yardımcısı Abdurrahman Koçoğlu’da birer konuşma yaparken, kazadan duydukları üzüntüyü dile getirdi.

 Öte yandan kazada yaralanan ve evladını kaybeden Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Uzmanı Dr. Serap İskender ile aynı kazada yaralanan Gastrentoloji Uzmanı Dr . Müge Ustaoğlu’nu hastanede ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu "Geçmiş olsun" dileğinde bulundu.

doktor
ve
doktor
çocuklarına
son
görev
Yorum (9)
NURETTİN KAVCI
Allah sabır versin.
2
Cevapla
Frankie Bellevan
allah rahmet eylesin. mekanları cennet olsun. allah sabır versin.
3
Cevapla
Ali Erhan KILIÇOĞLU
Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun, kalanlara şifa ve sabır dilerim
2
Cevapla
ertuğrul ünkoç
Rabbim rahmet eylesin. Yaralılara acil şifalar, geride kalanlarına sabr-ı cemil ihsan eylesin.
2
Cevapla
ihsan bulut
ALLAH rahmet etsin.yakınlarına da sabır ve metanet diliyorum.
2
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir