Medimagazin logo

Doktor tabancayla intihar etti

ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi Devlet Hastanesi'nde yaklaşık 10 yıldan beri görev yapan 58 yaşındaki Doktor İsmail Vesek, tabanca ile başına ateş ederek intihar etti. Bölge genelinde çok sevilen Vesek'in ölüm haberi, sevenlerini yasa boğarken, acı haberi duyanlar, hastaneye akın etti.
Kaynak: MİLLİYET
Doktor tabancayla intihar etti
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

 Bölgedeki bir çok şehirdeki hastanelerde görev yapan ve halk vatandaşlar tarafından çok sevilen Doktor İsmail Vesek, yaklaşık 10 yıldan beri görev yaptığı Cizre İlçesi'nde tabanca ile kafasına bir el ateş ederek hayatına son verdi. Saat, 13.30'da babasına ait evde kimsenin olmadığı bir anda, henüz bilinmeyen nedenle tabanca ile kafasına bir el ateş eden Vesek, silah sesi üzerine eve gidenler tarafından yaralı olarak bulundu. Cizre Devlet Hastanesi'ne götürülen Vesek, görev yaptığı hastanede meslektaşlarının 3 saat süren çabasına rağmen kurtarılamadı. Cizre Cumhuriyet Başsavcısı tarafından yapılan ön otopsinin ardından Doktor İsmail Vesek'in cenazesi, sevenlerinin omuzunda, Diyarbakır Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

doktor
tabancayla
intihar
etti
Yorum (10)
ismail yetenek
Allah rahmet eylesin.intihar hoş bişey değil.Ama kimbilir ne derdi vardı..
0
Cevapla
umutsuz doktor
doktor düşmanlığı üzerine yürüyen işlerin sonucu...sonuçlar malesef görüldüğü gibi...tamamen hasta memnuniyeti üzerine kurulu her şey..doktor memnuniyetsizliği %92 lere ulaşmış..hangi yetkilinin umurunda......yapacak bir şey yok..hakkımızı helal etmemekten başka..
0
Cevapla
Muhittin TÜRK
Allah rahmet eylesin, acılı ailesine Allah sabır versin. Tüm sevenlerine başsağlığı dilerim!.. M/T.
1
Cevapla
Dr.tarık
Çok iyi ve renkli kişiliyi olan biriydi nasıl böyle bişey yaptı anlamış değilim.mekanı cennet olsun allah gani gani rahmet eylesin:((
0
Cevapla
UZM.DR.BAHRİ YILDIZ
ULUDERE DEVLET HASTANESİ ÇALIŞANLARI OLARAK MERHUMA DUALARIMIZ,ACILI AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ MEKANI CENNET RUHU ŞAD OLSUN.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir