Medimagazin logo

Diyarbakır'da doktora bıçaklı saldırı

Diyarbakır Devlet Hastanesi'nde görevli bir doktora bıçaklı saldırı girişiminde bulunan 1 kişi gözaltına alındı.
Diyarbakır'da doktora bıçaklı saldırı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Diyarbakır Devlet Hastanesi'nde görevli Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Recep Güzel'e, sevk kağıdı nedeniyle bir hasta yakını ile arasında çıkan tartışma kavgaya dönüşünce bıçaklı saldırı girişiminde bulunuldu. Bıçaklı saldırı girişiminde bulunan hasta yakını gözaltına alınırken, Güzel'in şikayetçi olması üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Dr. Güzel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen hafta başvuran bir kişinin çocuğuna sevk kağıdı almak istediğini, ancak sıra beklemek istemeyen hasta yakınının sorun çıkardığını söyledi.

Hasta yakınının güvenlik görevlisi ile tartışmaya başladığını kaydeden Güzel, "Ben araya girince, dönüp 'Sizi boşuna öldürmüyorlar' diye bağırarak, ayrıldı. Bugün yine aynı hasta yakını geldi. Tekrar sorun çıkardı ve bıçağını çıkararak üzerime  doğru yürümeye başladı. Yaşanan boğuşma sonucu güvenlik görevlisi ile onu etkisiz hale getirdik. Boğuşma sırasında omuzum incindi. Hasta yakını gözaltına alındı. Ben de şikayetçiyim" diye konuştu.

diyarbakır'da
doktora
bıçaklı
saldırı
Yorum (17)
ırgat
benzer bi olayı 10 gün öncede ben yaşadım...sadece bıçak yoktu...beyaz kod veriyoruz ama artık meslektaşlarımızdan utanır olduk...
0
Cevapla
Dr S İsmail Cihan
Şimdi bu kardeşim yarın hiç bir şey yokmuş gibi polikliniğe devam edecek. Hangi haleti ruhiye ile merak ediyorum. Bu travmadan sonra o hekimi istediği yere nakletmek zorunda dğil mi bakanlık.
0
Cevapla
drovuz
çok ayıp, o kadar kürtçe afiş astılar, görmemiş mi?
0
Cevapla
Ali
BAKAN İSTİFAAAA!...
0
Cevapla
postenflamatuar
paravan TTB suriye teskeresi için girişimde bulumuş, savaş bir halk sağlığı sorunudur diye belirtmiş açıklamasında. Doktorların bıçaklandığı, darb edildiği kurşunlandığı durumları hakkıyla gündem yapacağına dış işlerinin, muhalefetin, medyanın işine soyunuyor. Paravanlığın hakkını TTB gayet iyi veriyor.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir