Medimagazin logo

Demet Akalın'ın 'ihmal' paylaşımına sosyal medyadan tepki geldi: 'Tıbba dair ne biliyorsun'

Demet Akalın'ın O Ses Çocuklar yarışmacısı Nazar Nur Kaya'nın ölümü üzerine yaptığı paylaşım hekimler tarafından tepki ile karşılaştı.
Demet Akalın'ın 'ihmal' paylaşımına sosyal medyadan tepki geldi: 'Tıbba dair ne biliyorsun'
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Nazar Nur Kaya'nın yaşamını kaybetmesi üzerine hastanede ihmallerin olduğu iddialarına hastane yönetimi ihmal yok diyerek şu açıklamayı yapmıştı: 

"Medyada yer alan 'hemşireler tarafından yanlış iğne yapıldığı, doktor veya hastane ihmali' gibi iddialar kesinlikle doğru değildir. Hastaya yapılan tüm müdahaleler uzman ve yetkin hekimlerce yapılmıştır. Sistemik iltihabi yanıtla karakterize bu hastalığa karşı tıbbi tüm olanaklar seferber edilmesine rağmen hastamız vefat etmiştir. Aileye başsağlığı diliyor, acılarını paylaşıyoruz. Tüm bu bilgilerin yanında hastamızın vefatı ile ilgili adli ve idari incelemeler de devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla arz ederiz."


O Ses Çocuklar'daki Nazar'ın ölümü ile ilgili hastaneden açıklama: 'İhmal yok' 


Küçük Nazar'ın hayatını kaybetmesi üzerine üzüntüsünü "Ahh kuzum bu kızcağız neden ölmüş hangi iğne ne için nasıl bi ihmalkarlık ahhh Nur ahhh" sözleri ile paylaştı. Hekimler ihmali işaret eden açıklamaya hekimler hedef gösteriliyor diyerek tepki gösterdi. 

nazar nur kaya
demet akalın
Yorum (2)
Hasan Akdemir
""Şimdiii, doktor bey en iyisini siz bilirsiniz de ... Bizim komşumuzda da aynı hastamzdaki gibi oldu, ona X tanısı koydular, şu Y ilacını verdiler. Hani dolaşmadan bildik yoldan gitsek... " Aşağı yukarı her gün benzer muhabbeti yapan bir toplumun ferdi olarak, sayın Demet Akalın da tabii ki doğal hakkını kullanmış, bu kadar tepki göreceğini düşünememiş, ya da düşünüp reklamın en iyisi mağdurun yanında boy göstererek olanca gürültüyü çıkarmaktır diye karar vermiş olabilir.
22
Cevapla
dr
bilgisi olmadan hassas bir konuda fikir yürütüyor hanfendi...
5
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir