Medimagazin logo

Çizgi Medikal 100 bininci siparişini hediye ediyor

2005 yılından bu yana sağlık çalışanlarının medikal giyim ihtiyacını en kaliteli ürünlerle karşılamasını sağlayan Çizgi Medikal 100 bininci siparişini hediye ediyor! Yıl boyunca çeşitli kampanyalar düzenleyerek sağlık görevlilerinin yüzünü güldürmeyi başaran Çizgi Medikal bu defa 100 bininci siparişini, sipariş sahibine hediye etme kararı aldı. 1000 TL’ye kadar olan sipariş firma tarafından armağan edilecek!
Çizgi Medikal 100 bininci siparişini hediye ediyor
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Tamamı kendi tasarımı olan hastane formaları, doktor önlükleri, sabo terlikler gibi ürünler ile sağlık çalışanlarını şıklıkla buluşturan firmanın yöneticisi de aslında sağlık sektörüne yabancı değil! Kendisi de anestezi teknisyeni olan Atilla Ayar tarafından yönetilen profesyonel ekip her yeni dönemde yepyeni tasarımlar geliştirmeye devam ediyor. Son olarak kot kumaşı muazzam bir hemşire formasına dönüştüren ve medijean adı ile beğeniye sunan firma bu yeni tasarımıyla tüm dikkatleri üzerinde toplamıştı. 

www.cizgimedikal.com

Çizgi Medikal 100 Bininci Siparişi Hediye Ediyor!
Sektörün lider firması Çizgi Medikal uzak ya da yakın ayrımı yapmadan Türkiye’nin her bölgesinden ve her kentinden sipariş kabul ediyor. Faaliyete geçtikten sonra adeta sipariş yapmuruna tutulan firma tüm ürünlerini zamanında sahibine ulaştırmayı başardı. Firma sağlık sektörünün bu ilgisine kayıtsız kalmadı ve teşekkür etmek için muhteşem bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında tam 100 bininci siparişi firmaya ileten kişi 1000 TL’ye kadar olan ürünleri hediye olarak alacak! 

www.cizgimedikal.com

Bu Kampanya Çok Konuşulacak!
Kısa sürede sipariş adedi rakamlarını 99 bine kadar çıkaran firma 100 bininci siparişini hediye etme kararı aldı! Peki, bu şanslı kişi kim olacak? İnternet üzerinden online olarak satış yapan firma kullandığı e-ticaret yazılımı kapsamında sipariş numaralarını da ziyaretçileriyle paylaşıyor. Yani 100 bininci siparişi veren kişi sipariş esnasında şanslı kişi olduğunu, seçtiği ürünleri hediye olarak alacağını görebilecek.  

Eğer bu şanslı kişi siz olmak istiyorsanız acele edin! Firma yoğun bir şekilde sipariş aldığından kısa sürede 99 bin küsurda olan sipariş adedi rakamı 100 bine ulaşacaktır. Geri sayım başladı! Sipariş vermek için firmanın online satış sitesi olan www.cizgimedikal.com adresine tıklayın, en kaliteli kumaşlardan hazırlanmış birbirinden şık medikal giyim ürünlerini hediye olarak almanın keyfini yaşayan siz olun! 

kampanya
çizgi medikal
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir