Medimagazin logo

Cinsel taciz iddiasıyla gözaltına alınan doktorun ilk ifadesi ortaya çıktı!

İstanbul Yedikule Göğüs ve Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi'nde görevli asistan doktor S.E., nöbetçi hemşire G.Y.'ye cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla dün gözaltına alındı. Doktor S.E.'nin emniyetteki ifadesinde "Biz 3 aydır sevgiliyiz. Psikolojik sorunları var" dediği ortaya çıktı
Kaynak: DHA
Cinsel taciz iddiasıyla gözaltına alınan doktorun ilk ifadesi ortaya çıktı!
Basın açıklamasında grup adına konuşan Yasemin Aksaray
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Yedikule Göğüs ve Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi'nde 19 yıldır hemşirelik yapan G.Y., dün akşam ameliyathane nöbetçisi olarak hastanede görev yapıyordu. Dinlenmek için hastanenin nöbetçi odasına giden G.Y., burada uzanırken içeri doktor S.E. girdi. G.Y.'nin iddiasına göre, S.E.'ye rahatsız olduğunu söyleyerek, dışarı çıkmasını istedi. S.E. ise odadan çıkmayı reddederek, G.Y.'ye cinsel saldırıda bulundu. G.Y., önce hastanenin psikiyatri servisindeki doktora durumu anlattı ardından da polisi arayarak şikayetçi oldu.

G.Y.'nin ihbarı üzerine S.E. polis ekiplerince gözaltına alındı. Emniyette işlemleri devam edem S.E.'nin ifadesi ortaya çıktı. S.E.'nin polise verdiği ifadede, "Biz 3 aydır sevgiliyiz. G.Y. psikolojik sorunlar yaşıyor ve destek alıyor. Ben kendisine tacizde bulunmadım" dediği öğrenildi. 

Öte yandan G.Y.'nin de psikolojik destek aldığını kabul ettiği öğrenildi. S.E.'nin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Hastane çalışanları açıklama yaptı 

Cinsel saldırı iddiasıyla ilgili hastane çalışanları bugün bir basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasında grup adına konuşan Yasemin Aksaray, "Failin gereken cezayı alması için, yargı sürecinin sonuna kadar takipçisi olacağız. Arkadaşımızı o mahkeme salonuna hiçbir zaman yalnız yollamayacağız" dedi.

Hemşireden cinsel saldırı iddiası: Doktor gözaltına alındı!

doktor
cinsel taciz
istanbul
hemsire
Yorum (5)
ali özkurt
entrikalarla dolu bir gelişme, adam harcama yöntemi; zaman her şeyi ortaya çıkaracaktır
17
Cevapla
Osman mosman
kadin ya iftira atıyorsa?
21
Cevapla
Bostancıbaşı
eminim bu haberi okuyan herkes iyi anlamıştır; hangi bir şeye üzüleceğime şaşırdım kaldım......
2
Cevapla
tolgahan gök
bu eğitim görmüş halka hizmet eden kişilere yakışmayan bir durum basınlık oması hele hiç etik değil ardında komplo olduğu veya hocanın söylediği gibi sorunları olduğu ortada çünki bu kdem kademe ye kültür eğitime yakışmayan benzetme dayatmalar cahil olsa bilir yani kime yedirecen abla ayıp yani
Cevapla
yeşim inci
tabi̇ tabi̇, tüm kadınlar si̇zi̇n olmak i̇çi̇n hazır bekli̇yor zaten
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir