Medimagazin logo

Başhekim, hastane inşaatında incelemelerde bulundu

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Şirik, hastane bünyesindeki yerleşkede yapımı devam eden Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi inşaatında incelemede bulundu
Kaynak: DHA
Başhekim, hastane inşaatında incelemelerde bulundu
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Başhekim Şirik, Başhekim Yardımcıları Doç. Dr. Kasım Turgut ve Uzman Dr. Sefer Aslan eşliğinde Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi inşaatını gezdi. Şirik, burada yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden inşaat süreci hakkında bilgi aldı. 

Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi inşaatının bitimiyle Adıyaman’da sağlık hizmetlerinin büyük bir ivme kazanacağını belirten Şirik, "6 Şubat depremi sonrası hızlı şekilde hayatı normalleştirme adına ve toparlanma süreci içerisinde her geçen gün biraz daha hayat normale dönmeye başlıyor. Hem hastalarımızın hem de çalışanlarımızın şartlarını göz önünde bulundurarak sağlık alanındaki yapılanmayı hızlı bir şekilde tamamlamak için tüm ekibimizle var gücümüzle çalışıyoruz" dedi.

Deprem sonrası emin adımlarla ilerlemek adına tüm kapıları aşındırdıklarını ifade eden Şirik, "Sağlık alanındaki gelişmeleri ve üst çıtaya çıkartmak için her türlü çalışmayı fedakârca yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu anlamda hastanemiz olsun yerleşkelerimiz olsun bunların ihtiyaçları noktasında tüm kapıları aşındırıyoruz. Umarız en kısa sürede hızlı şekilde normalleşmeye dönmüş oluruz" şeklinde konuştu.

doc dr mehmet sirik
bashekim
adiyaman egitim ve arastirma hastanesi
hastane insaati
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir