Medimagazin logo

Bakan Yardımcısı: Sen Sağlık müdürü değil misin? / VİDEO

Bakan Yardımcısı: Sen Sağlık müdürü değil misin? / VİDEO
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Tokat’ta sağlıkta yapılan istişare toplantısına katılan Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Sağlık İl Müdürü Sadettin Yazıcı tarafından yapılan sunuma sinirlenerek, ‘Sen il müdürü değil misin, niye üç kurum adına sunum yapıyorsun’ diye tepki gösterdi.


Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, toplantıda sağlık hizmetleri konusunda sunum yapmak için kürsüye gelen İl Sağlık Müdürü Sadettin Yazıcı’ya ilk olarak sunumun kaç dakika olduğunu sordu, ardından ’15 dakikayı geçmemek şartıyla başla’ diyerek sunumu başlattı. Sonunda ise ambulans sayısı konusunda Yazıcı’nın anlattıklarına tepki gösteren Kafkas bakın el hareketiyle ne yaptı. İşte toplantıda yaşananlar…

(DHA)
 

bakan
yardımcısı:
sen
sağlık
müdürü
değil
misin?
/
vi̇deo
Yorum (19)
halim harap
Azarlamak, aşağılamak adamların ruhunda var. Ben senin yerine olayım, bir gün bile durmam müdür koltuğunda.
0
Cevapla
Dr.Cevdett
Tıpla alakası olmayan bir meslek mensubunu neden sağlık bakan yardımcısı yaparlar acaba? Acillerimiz doktor yokluğundan kan ağlarken bakanlıktan bir Allah'ın kulu bu işi nasıl çözeriz diye 5 yıldır kafa yormuyor.Koltuk altlarım görünürcesine iki elimi yukarı kaldırıp diyorum ki:Bizi idare edip bizim dertlerimizle dertlenmeyenlerin kalblerine his ve merhamet ver Allah'ım.
0
Cevapla
Frankie Bellevan
eski sendikacıdan ancak bu şekilde sağlık bakan yardımcısı olur. il sağlık müdürleri de tam onlara layık. hazmedemiyecekleri hiçbir şey yok.
0
Cevapla
rd
ikisi de devlet memuru, ikisi de insan. olaya siyaset girince videodakiler oluyor işte.
0
Cevapla
kerimuslu
ne yapsın sendika genel kurulunda sanmış !!!!
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir