Medimagazin logo

Bakan Müezzinoğlu'nu duygulandıran soru/ Video

Mehmet Müezzinoğlu '14 yaşıma kadar 23 Nisan’ın ne olduğu duysam da bilmeden yaşayan bir insanım' dedi.
Bakan Müezzinoğlu'nu duygulandıran soru/ Video
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören çocukları ziyaret etti.

Hastane çıkışı Müezzinoğlu basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Muhabirin çocukluğundaki 23 Nisan'ı sorması üzerine duygulanan Bakan Müezzinoğlu "Bana en çok üzüleceğim soruyu sordunuz. Yunanistan doğumluyum, 14 yaşıma kadar 23 Nisan'ın ne olduğu duysam da bilmeden yaşayan bir insanım.Çocukluğumda hiç yaşamamış, görmemiş biriyim. Çocukluğunu, burukta olsa farklı bir milletin bayramlarını kutlayarak geçirmiş biriyim.Dolayısıyla bana 23 Nisan anılarını sorduğunuzda biraz daha uzatırsanız farklı bir noktaya gidebilirim. Çocukluğumda hiç 23 nisan, 30 Ağustos, 29 Ekim yaşamadım. Rabbim bu milletin hiçbir ferdini de o noktada bırakmasın diyeyim. O konuyu kapatalım" dedi.

 

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

bakan
müezzinoğlu'nu
duygulandıran
soru/
video
Yorum (2)
A.K.
Vah vah vah!Üzüldüm şimdi.Yazık; Atatürk'ten,onun öğrettiklerinden,değerlerinden yıllarca ayrı kalmanın üzüntüsünü yaşıyorsundur şimdi...
0
Cevapla
Ahmet Aslan
Zaten bütün siyasetçilerimiz simit satarak ve ayakkabı boyayarak mağduryet içinde bugünlere geldiler. Şimdide hepsi sefil .
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir