Medimagazin logo

Astsubay sevgilisi her şeyi anlattı: Sahte doktor Ayşe Özkıraz'ın yalanı nasıl ortaya çıktı?

Sahte doktor Ayşe Özkiraz'ın astsubay sevgilisi C.T.'nin ifadesi ortaya çıktı. Özkiraz'ın yalanının 'diğer sevgilisinin' C.T.'ye sosyal medya üzerinden ulaşmasıyla açığa çıktığı öğrenildi
Astsubay sevgilisi her şeyi anlattı: Sahte doktor Ayşe Özkıraz'ın yalanı nasıl ortaya çıktı?
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Tekirdağ'da Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde 1 yıldır pratisyen hekim olarak görev yapan ve 'sahte doktor' olduğu anlaşılan Ayşe Özkiraz'ı ihbar eden astsubay sevgilinin ifadesi ortaya çıktı. Sahte doktorun foyasını ise kıskançlık ortaya çıkardı.

Özkiraz, sosyal medya üzerinden astsubay C.T. ile sevgili oldu. Kendisini de Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 6. sınıf öğrencisi olarak tanıttı.

Hastane kantininde buluşuyorlardı

Kanal D Ana Haber'de yer verilen habere göre, ikilinin genellikle hastanenin kantininde buluştuğu ortaya çıktı. Buluşmalarda Özkiraz'ın üstünde ise hep beyaz bir doktor önlüğünün olduğu ve astsubay sevgilinin Özkiraz'dan şüphelenmediği ifade edildi.

Astsubay sevgili C.T. ifadesinde şunları kaydetti:

"Bir gün rahatsızlandım, Ayşem'i aradım. Beni Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne çağırdı. Doktor önlüğü ve steteskopla karşıladı. Kendisini muayene için randevu alınırken kadın doğum asistanı olarak tanıttı."

Astsubay sevgili bu sözlerden şüphelendi ancak sahte doktor Özkiraz durumu geçiştirdi. Sahte doktor bu kez sevgilisini 'Mezun oluyorum' diyerek okula çağırdı.

'Hiç arkadaşın yok mu?'

C.T., Özkiraz'ın sözlerinden şüphelendiğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

"Çapa Tıp Fakültesi'nin mezuniyet töreniydi, ancak daha önceden Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde öğrenci olduğunu söylemişti. Durumdan şüphelendim. 'Hiç arkadaşın yok mu?' dedim. O da daha fazla şüphelenmemem için partide diğer öğrencilerle fotoğraf çektirdi."

Sonra da sahte doktor Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesine taşındı ve Devlet Hastanesi Çocuk Cerrahi Bölümü'nde staj yaptığını söyledi.

Kıskançlık krizi yalanı ortaya çıkardı

Tüm bunlar yaşanırken astsubay sevgiliye sosyal medyadan bir kişi ulaştı. O kişi ise sahte doktorun diğer sevgilisiydi.  Ayşe Özkiraz'ın yalan söylediğini, doktor olmadığını söyledi. 

Astsubay C.T., konuya ilişkin ifadesinde şunları söyledi:

"Ben önce inanmadım. Bana gösterdiği fotoğraflardan ev adresini buldum. Orada da annesinin ev hanımı, babasının ise kamyon şoförü olduğunu öğrendim. Hemen Özkiraz'ı aradım. Evinin orada buluştuk. Yalan söylediğini itiraf etti."

 

ayse ozkiraz
tekirdag
sahte doktor
cerkezkoy devlet hastanesi
Yorum (2)
nevzat kulukçu
astsubay arkadaşa sesleniyorum. gönül ferman dinlemiyor olabilir. gerçekten sevmiş olabilirsin. ancak hiç hayatında astsubayla evli doktor gördün mü? buradan yola çıksan daha erken kurtulurdun belki.
13
Cevapla
Ebru u
@nevzat kulukçu ben gördüm 2 tane biri dahiliye uzmani diğeri pratisyendi 🙃gerçek doktorları astsubaylarda gerçektk😅😅😅
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir