Medimagazin logo

Acil servis önünde tehlikeli parklanma

Kocaeli Devlet Hastanesi Acil Servisi önüne park eden otomobiller 112 ekiplerine zor anlar yaşatıyor.
Kaynak: İHA
Acil servis önünde tehlikeli parklanma
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Kocaeli Devlet Hastanesi Acil Servisi önüne park eden otomobiller, acil servise hasta getiren ambulansların girişlerini önlüyor. "Ambulans giriş, çıkışıdır. Park yapılmaz" tabelalarına aldırış etmeden otomobillerini Acil Servis kapısı önüne park eden vatandaşlar, hastaneye getirilen yüzlerce acil hasta için büyük tehlike oluşturuyor.

Ambulanslar ile hayati tehlikede olan vatandaşları taşıdıklarını belirten 112 çalışanları, kalp krizi ya da ağır trfaik kazalarında zamanla yarıştıklarını, parklanmalar nedeniyle oluşacak gecikme karşısında kimsenin hesap veremeyeceğini belirttiler. Vatandaşları bu konuda daha duyarlı olmaya çağıran yetkililer, vatandaşlardan otomobillerini daha müsait yerlere çekmelerini talep ettiler.

acil
servis
önünde
tehlikeli
parklanma
Yorum (1)
mehmet demirci
çözümü çok basit ne böyle rica ediyorsunuz, ben arabamı gece vakti bomboş hastane olmayan park yapılan yerin 3 metre ötesine çektim diye arabamı çektiler, paşalar gibi çekici parası ve park yapılmaz yere park yaptığım için cezamı ödedim, çektirin arabaları paşa paşa ödesinler birkaç kez cezayı bak bir daha yapıyorlarmı insanımız ancak bundan anlar maalesef acı ama doğru bir şey
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir