Medimagazin logo

200 bin TL 'bıçak parası' alan ortopedi doçentine suçüstü

Antalya'da hastasından 'bıçak parası' adı altında 200 bin TL alan ortopedi doçenti O.C., suçüstü yakalanarak gözaltına alındı
Kaynak: DHA
200 bin TL 'bıçak parası' alan ortopedi doçentine suçüstü
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi, Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda görevli Doç. Dr. O.C., iddiaya göre, adı açıklanmayan hastasından, ameliyat parası olarak 200 bin lira istedi.

Hasta, 160 bin lirayı verdiği doktora kalan parayı ameliyat öncesi vereceğini söyledi. Hasta, daha sonra polis merkezine giderek doktordan şikayetçi oldu.

Hasta, bugün geri kalan 40 bin lirayı teslim ettiği sırada harekete geçen polis, Doç. Dr. O.C.'yi hastanedeki odasında gözaltına aldı. Sağlık kontrolünden geçirilen O.C., ifadesinin alınması için Antalya Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Doç. Dr. O.C., 11 yıl önce de hastanede darbedilmesi olayıyla gündeme gelmişti. O.C., hastanenin acil servisteki nöbeti sırasında tedavi amacıyla hastaneye gelen bir hastanın refakatçısı tarafından darbedilmişti.

bicak parasi
docent
doktor
antalya
sucustu
gozalti
Yorum (23)
DrHB
bence helalll akin terini istemis rusvet degilllllll.
6
Cevapla
Ömer hayyam
11 yıl önce ! vay anasını sayın seyirciler....dayak yenilmesi bile suç olmuş
7
Cevapla
Bostancıbaşı
astronomik tazminatlar, ağa.... üstüne.... olup olmaması, hasta hakları, insan hakları, mikrocerrahi esnasında 9/0 prolen ipinin iğnesi yuvarlak yerine iris uç olanın alınması ve sonrasında flebin çakması, fluoroslopinin yenilenmemesi, neyse sıra fillere gelsin biraz da.........
1
Cevapla
Vergi memuru
oh ne güzel vergisiz kılçıksız cukka. bu kadar eline güveniyorsa açsın muaynehanesini istediği parayı talep etsin. alan da satan razı ise karışmamak lazım. sadece aldığı parayı gelir olarak beyan etmesi şartı ile.
3
Cevapla
nevzat kulukçu
hasta başı 200 bin az değil mi yaw. en az bir milyon olması lazım. sağlık bu sonuçta her şeyden değerli. bıçak parası isteyen doktorcuklar size sesleniyorum. en az bir milyon.
7
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir