Medimagazin logo

Kırıkkale ADSM'ye yoğun ilgi

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine son günlerde Kırıkkale dışından da hasta geliyor
Kırıkkale ADSM'ye yoğun ilgi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

KIRIKKALE  - Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine son günlerde Kırıkkale dışından hastalar geliyor.

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çene Cerrahı Doktoru Yunus Emre Alp, gazetecilere yaptığı açıklamada, gösterilen ilgiyle birlikte çene rahatsızlığı bulunan hastaların tedavisi için ellerinden geleni yaptıkları söyledi.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine son günlerde çok fazla hastanın geldiğini ifade eden Dr. Alp, şöyle konuştu:

"Çevre il ve ilçelerden çözülemeyen ve hekimlere ulaşamayan, çenelerinden rahatsız olan hastalarımıza Kırıkkale'de en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Kısa randevu saatleri içersin de hızla tedavilerini yapmaya çalışmaktayız. Çene ve dişlerinden rahatsız olan hastalar, düzenli ve periyodik olarak diş hekimlerine gözükmeleri ve teşhisini erken alıp, ileride daha sıkıntılı problemlerin yaşanmasını engellenmeleri gerekmektedir."

Diş tedavisi olmak için gelen Bursa Nilüfer Fatih İmam Hatip Lisesi öğrencisi Betül Aydın da şunları söyledi:

"Bursa'da gittiğim çok yerde çenen kırılır, yapılamaz gibi şeyler söylendi. Bu yüzden Kırıkkale'ye geldim. Burada hiçbir sıkıntı yaşamadan dişim tedavi edildi. Şu anda gayet iyiyim. Bursa'da birçok hekime gittim. Gerçekten bu kadar uzman bir dille konuşmamıştık. Doktorumuz bana çok yardımcı oldu. Hiç sıkıntı yaşamadım. Kendisine çok teşekkür ederiz."

kırıkkale
adsm'ye
yoğun
ilgi
Yorum (1)
meraklı sorusu
devlette çalışan günde ortalama 50 hasta bakan günde 20 dolgu yapan dişhekiminin kaç aeretörü var.fıs fıs dezenfektanla nereye kadar.kamusal sorumluluk risk almak mıdır?
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir