Medimagazin logo

Dişini uyuşturan diş hekimine saldırdı!

İstanbul Güngören'de uygulanan tedaviyi beğenmeyen bir kişi, diş hekimini yaralayıp olay yerinden kaçtı. Polis ekipleri güvenlik kameralarından eşgalini tespit ettiği saldırganın yakalanması için çalışma başlattı. Olay anı, kliniğin güvenlik kameralarına yansıdı
Kaynak: DHA
Dişini uyuşturan diş hekimine saldırdı!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Olay, Gençosman Mahallesi Ayazma Caddesi'ndeki bir diş kliniğinde meydana geldi. Okan Kocaöz diş ağrısı şikayetiyle 11 Kasım Cumartesi günü saat 15.00 sıralarında diş Hekimi Pelin Can'ın kliniğine geldi. Diş hekimi Pelin Can, Okan Kocaöz'ün dişine iğne yaparak müdahalede bulundu.

İddiaya göre, iğnenin ardından Kocaöz dudağının uyuştuğunu söyledi. 'Dudağıma ne yaptınız'  diye bağıran Kocaöz, klinikte bulunan sandalyeyle eşyalara zarar vermeye başladı.

Olay anı kamerada

Diş hekimi Pelin Can bu sırada şüpheliye engel olmak istedi ancak başarılı olamadı; ardından da durumu polis ekiplerine bildirdi. Saldırgan, sandalyeyle diş hekimini ayağından yaraladıktan sonra klinikten ayrıldı. Saldırganın klinikte sandalyeyle eşyalara zarar vermesi, diş hekimi Pelin Can'ı ayağından yaralaması ve klinikten ayrılma anları iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Bir süre sonra olay yerine gelen polis ekipleri güvenlik kameralarını inceleyerek saldırganın eşgalini belirledi. 

Saldırganın emniyette tehdit, kasten yaralama, açıktan hırsızlık olmak üzere 20 suç kaydının olduğu da tespit edildi. Polis ekipleri saldırganı yakalamak için çalışma başlattı. 

gungoren
dis klinigi
dis hekimi
saldiri
Yorum (5)
bu ne yaa
20 suçtan kaydı varmış, dışarda işi ne ?
28
Cevapla
adliyebaronu
@bu ne yaa adalet yoksa büyük balık küçük balığı sorgusuz korkusuz yutarsa kaos olur , adalet sistemi çökmüş maalesef kim ne yapıyorsa yanına kar kalıyor, onun için sayın meslektaşlarım koruyun kollayın kendinizi ve asla adliyeye düşmeyin çünkü her türlü sizi yontar gugukçular...
19
Cevapla
kamu bürokratı
bu sorunlar çözülmek istenmiyor ki. iyi hal belgesi alıp gitmekten başka çözümünüz yok. üzgünüm.
7
Cevapla
Cookie Monster
sayın admin: gazze şeridinden gelen en son haber midir? bizi aydınlatır mısın?????????
3
Cevapla
doğru söz
kamu bürokratı haklı. bu işler çözülmek istenmiyor. patlattın mı osmanlı tokadını ne şiddet kalır ne middet.
3
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir